Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üye Tanıtımları

Yorumlara güldüm yahu. İki sene oldu kirli sakallarımı bi kere traş ettim oda düğün vardı. Ama düğünde pişman oldum =) Crocodile nicki için GECE ismini bile değiştirebilirdim evet. O Nicki bana verin ! =)) Tespitler iyi.
Sitede OP hakkında soru sorabileceğim tek insandır kendisi. Az ama öz konuşuruz, msnimde olan 4 - 5 üyeden birisi. Bilgili, kaliteli insan.
(Şu sigarayı bana da bıraktır)

Öncelikle teşekkürler. Kendine has tarzınla herkesi gayet güzel anlatmışsın. Hepsi gayet uygun olmuş.

Gülerek okudum hepsini :D Sempatik geldiğimi bilmiyodum abi sağolasın :D Bende düşüncelerimi yazayım Smoker:Kısa kesin net bilgiler veren soru sorunca azarlayacağını düşündüğüm için çekindiğim ama çok saygı duyduğum bi abimizdir. Ayrıca azarlama olayı yokmuş ama hep öyle bi izlenim var bende :D

smoker: anlatılmaz bir şekilde avatarını gördüğümde ve yorumlarını okuduğumda 7 numara ve ruhsar gibi eski güzel dizileri izliyormuşum gibi his veren insan.
smoker -kun beni de yazarmısın oraya

playhunter_43: Oyunlarla içli-dışlı olan bir üyeye benziyor gibi :D Ama aslında Anime ve Mangalarla içli-dışlı :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık