Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Üye Tanıtımları

emegine saglık bayagı ugrasmısn,üstelik kişi adeti site üzerindeki hakimligini iyi yansıtıyor ve cok yerinde tespitler var. one piece tartısmaya gelince,aklıma bişe takıldıgında sorcağım bir kac kişiden birisin;) o yüzden vsye gerek yok direk hakkını vereyim :) ve yorum içinde tesekkür ettim:good:

Güzel anlatmışsın herkesi eline sağlık... Bende seni tanıtayım tanıdığım kadar.
Smoker: Gerektiği yerde çekinmeden lafını esirgemeden söyleyen kişi en sevmediği yanı site için emek vermesi. ( Karşılıksız yaptığı karakter çevirileri vs. )

Ben de yeniyim. 2-3 kişiyle tartışmışımdır sadece. Bu kişiler de OP'yi ayrıntılı takip eden kişiler.
Alfamert : Mantıklı yorumcu. Sabaha kadar tartışırım. Muhabbet ederim.
Smoker : Eğer birşeye inanıyorsa, fikrini değiştirmenin imkansız olduğu kişi. Ayrıca Marco ile birlikte yaptığınız kaliteli çeviriler için teşekkürler.
T1tan : Battlestar Galactica konusunda anlaşamadığım kişi :D
Yok abi okadarda degil :D Benim bile bazen yorumu yaptıktan sonra ulan mal gibi yorum yaptım dedigim oluyor :D

Yorum için çok teşekkür ettim Smoker,bunları senden duymak güzel.
Smoker benim için dürüst,zeki,bilgili ve her şeyden önemlisi cömert bir adamdır.Sürekli fayda sağlıyor ve birkaç teşekkür dışında hiçbir şey almıyor karşı taraftan, işin güzeli beklemiyor da zaten,korsanfan ın en olmazsa olmazı,sağolsun.

Sevmek buysa seven sensin
Ölmek buysa ölen sensin
Kadir kiymet bilen sensin
Alem buysa kral sensin . alemkral

Teşekkür ederim Smoker bana'da yer ayırdığın için bu arada yaşlı değilim :)

hocam ben tarafsız yorum yapmaya çalışıyorum. benim tek takıldığım konu. birisi hakkında % 100 bir açıklama gelmeden, o kişi hakkında sanki gerçekten açıklama yapılmış gibi kesin konuşanlara diğer bir seçenegin de olabileceğini söyleme konusunda çok tartışıyorum. cümlem çok garip olsada birşeyler anlatabildim herhalde:flaugh:

ya ben yokum :D şaka maka bir yana yorumlar süper okurken baya bir eğlendim
edit: benim gibi konuda olmayan üyelerin darılması bir acayip geliyor aktif olsun veya olmasın yüzlerce belkide binlerce üye var smoker san hangi birimizi yazacak ? :respect:
8 tane sana benzer nickte üye var. O yüzden es geçtim. Darılanlara alışkınım. Eski konuda da çok vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık