Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkiye'nin Nükleer'e İhtiyacı Var Mı?

Türkiye Nükleer Enerji/Silah Üretmeli mi?

• Türkiye nükleer enerji üretmeli

Kullanılan: 36 40.9%
  • Türkiye nükleer enerji üretmemeli

Kullanılan: 7 8.0%
  • Türkiye nükleer silah üretmeli

Kullanılan: 22 25.0%
  • Türkiye nükleer silah üretmemeli

Kullanılan: 8 9.1%
  • Türkiye ikisini de üretmemeli

Kullanılan: 12 13.6%
  • Türkiye ikisini de üretmeli

Kullanılan: 49 55.7%

• Kullanılan toplam oy
    88
Nükleer enerji kömür veyahut doğalgazın aksine çok daha temiz bir enerji demek oluyor doğru yapıldığı sürece.

Santraller ile silahların bağlantısını da anlayamadım bu arada. Alakaya maydanoz olmuş :bilmem:

Ülke o konuda gelişme aşamasında ;ama seviye olarak bizden çok daha ilerde ülkeler var. Filistin'e bağladım yarın öbür gün güçlü bir ülke komşu düşman ülkelere silah dağıtsa çok zor duruma düşeriz. Filistin'e bağladım çünkü adamlar doğru dürüst silah üretmiyordu. Bu coğrafyada nükleersizlik bu derece. Ki İran'da var bizde niye olmasın?
Elbette bizden daha gelişmiş ülkeler var.Lakin Türkiye zaten coğrafi konum olarak Güçlü Devletlerin silah dağıttığını komşu ülkelerle uğraşıyor.Yunanistan,Ermenistan,Suriye.

Silinmiş Üye

İncirlikte var 50, 60 kadar. Abd sıkın dese sıkarız. Öyle bir senaryo zaten ya dünya savaşı gibi bir şeydir ya da orta doğunun bileti kesilmiştir. Kendimiz yapabilecek teknolojiye zaten sahibiz bu arada. Ama içinde bulunduğumuz blok yapmamızı istemiyor.
Belçika, Almanya, Hollanda, Türkiye ve İtalya da bulunan Amerikan üslerinde nükleer başlık var kardeş. Bu bilinen bir şey. Araştırabilirsin burada romantizm ya da hamaset yapmıyorum. Ayıp ediyorsun
Yalnız o İncirlik üssünde bulunan başlıkları bırak "sıkmayı", olduğu bölgeye bile 3-4 ABD'li komutandan imzalı belge almadan giremiyoruz. Yani bize ait değiller. ABD askerlerinin canı isterse kullanır, canı istemezse kullanmaz. Kullansa bile bizim ancak kullandıktan sonra haberimiz olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık