Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkiye'de Yaşanmış Gizemli Olaylar

Amerika , İngiltere ve Almanya'nın bölgedeki tavırlarına bakarsan , bize biraz daha özel davrandıklarını anlamak mümkün. Şu olaylarda bile Trump yine elinden geleni yaptı ama yine de 9 susup 1 söyleyebildi bana göre.Ekonomimiz güçlü olmadığı sürece böyle olaylar yaşanacak. Ekonomi mi kurtaracak diye soracak olursa diye söyleyeyim. Ekonomimizi güçlendirdiğimiz süreç zaten bizim level up yaptığımız süreç olacak ve bu tarz olaylar daha dikkatli ve şeffaf takip edilebilecek.
Yıllardır güçlü ekonomi deyip duruyorlar tv'de falan ama bi adım bile görmedik hala tüketen toplumuz nasıl olacak da level up yapcaz inancım kalmadı benim artık. Dolayısıyla bu tip olayları da daha çok yaşarız milletçe, daha çok acı çekeceğiz ki sonunda kaymağı yiyenlere yeter ulan diyebilelim çünkü tepedekiler memnun halinden dürtükleyen olmadıkça da aşağı bakmayacaklar bu insanlar ne şartlarda yaşıyor diye.

Yıllardır güçlü ekonomi deyip duruyorlar tv'de falan ama bi adım bile görmedik hala tüketen toplumuz nasıl olacak da level up yapcaz inancım kalmadı benim artık. Dolayısıyla bu tip olayları da daha çok yaşarız milletçe, daha çok acı çekeceğiz ki sonunda kaymağı yiyenlere yeter ulan diyebilelim çünkü tepedekiler memnun halinden dürtükleyen olmadıkça da aşağı bakmayacaklar bu insanlar ne şartlarda yaşıyor diye.
Mesela ilk adım olarak kendinden başlayabilirsin level up olayına. Mesela inanmaya ve hedef edinmeye başlayarak.

Güzel konu kalemine sağlık.

Benim en çok ilgimi çekip kafa patlattığım olay Dvatlov Geçidi olayıdır. Son derece profesyonel birkaç dağcı arkadaşın çok ilginç bir şekilde ölmesi ve o zamanki SSCB savcılığının üzerinden yarım asırdan fazla bir süre geçmesine rağmen otopsi sonuçlarını ve ölenlerin günlüklerini yayınlamaması da daha ilginç.

Bu konu hakkında da birşeyler isterük.

Güzel konu kalemine sağlık.

Benim en çok ilgimi çekip kafa patlattığım olay Dvatlov Geçidi olayıdır. Son derece profesyonel birkaç dağcı arkadaşın çok ilginç bir şekilde ölmesi ve o zamanki SSCB savcılığının üzerinden yarım asırdan fazla bir süre geçmesine rağmen otopsi sonuçlarını ve ölenlerin günlüklerini yayınlamaması da daha ilginç.

Bu konu hakkında da birşeyler isterük.
Bizi ilgilendirmeyen bir konu, en azından bu başlıkta.

Açıkçası suikastler zincirini okuyunca çok duygulandım.Memleketini seven insanları tek tek yoketmişler.
Bir de bunlara ek olarak Aselsan mühendisleri vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Suikastler de bende çok üzüldüm, gerçekten yazık. Banka soygunu çok garip, Fringe'i daha yeni bitirdim orada da Walter'ın özel şeyleri sakladığı kasaları vardı acaba öyle şeyler mi çaldılar? Ama en ilgi çekicisi uçak ve Tarsus. Vaktin ve ilgin varsa yurt dışı versiyonunu da yapabilirsen çok güzel olur. Eline sağlık.

Suikastler de bende çok üzüldüm, gerçekten yazık. Banka soygunu çok garip, Fringe'i daha yeni bitirdim orada da Walter'ın özel şeyleri sakladığı kasaları vardı acaba öyle şeyler mi çaldılar? Ama en ilgi çekicisi uçak ve Tarsus. Vaktin ve ilgin varsa yurt dışı versiyonunu da yapabilirsen çok güzel olur. Eline sağlık.
Bu bitince ona başlamayı düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık