Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türkiye'de Yaşanmış Gizemli Olaylar

Eline sağlık, güzel konu. Bir de eklemek istediğim Kasımpaşa Canavarı olayı var. Kasımpaşa canavarı bir süre cinayet işliyor ama ondan sonra birden bu cinayetler duruyor. Adamın veya Kadının kim olduğu belli değil. Amacı neydi, neden öldürmeyi bıraktı? Ya da biri bunu ortadan falan mı kaldırdı bilinmiyor. Yeşilçam filmlerine bakarsanız kendisine bolca gönderme falan var hatta.

Son düzenleme:
Eline sağlık, güzel konu. Bir de eklemekiistediğim Kasımpaşa Canavarı olayı var. Kasımpaşa canavarı bir süre cinayet işliyor ama ondan sonra birden bu cinayetler duruyor. Adamın veya Kadının kim olduğu belli değil. Amacı neydi, neden öldürmeyi bıraktı? Ya da biri bunu ortadan falan mı kaldırdı bilinmiyor. Yeşilçam filmlerine bakarsanız kendisine bolca gönderme falan var hatta.
Kasımpaşa Canavarı listemde. Hangi olay ilgini çekti?

Hepsi birbirinden ilginçmiş...

Asansörde ölen adam infaz edilmiştir. O adamın oraya hasbelkader girip ölmesi, yani bir şekilde oraya girip ölmesinden öte, girilip çıkılabilen bir yere 15-20 yıl boyunca hiç kimsenin yaklaşmaması, dolayısıla ölümün daha erken fark edilmemesi imkansız gibi bir şey. Düşünsenize 15-20 yıl boyunca bir kişinin o asansöre yolu düşüyor o da ölüyor, bu ihtimal imkansız. Hiç kullanılmayan ve hiç kimsenin girmeyeceğinden emiin olunan o asansöre infaz edilen adam bırakılmıştır.

Uçak kazasıyla ilgili, 1975'ten sonra kaç tane hükumet iktidar değişti, tamam o dönemin devlet yetkilileri bir şekilde susmuş görmezden gelmiş olabilir ama peki ya sonrakiler? Neredeyse 50 yıl olmuş, 50 yıl boyunca batan uçağa yaklaşılmaması devlet sırrı mahiyetinde bir olay olduğunu gösterir. Belki ölenlerden bir kaçı ya da pek çoğu bi hayli önemli insanlardı?!

Tarsus konusu en gizemlisi bence. Hayatımın sonuna kadar öğrenemeyeceğimi düşünmek üzüyor beni. :(
Bahsi geçen yere yurt dışından bir çok kazı uzmanı vs getirilmiş.

Tevrat-Lahit-kasalarca altın üzerinde özellikle dedikodu çok fazlaydı. Hala çok merak ediyorum. Görev yerinde bulunmuş nöbet tutmuş olan kuzenimin dediğine göre polislere dahil hiçbirşey söylemiyorlarmış. “Devlet için Önemli birşey” diyerek kapatılıyormuş konu...
Edit: Ellerinize sağlık devamını kesinlikle bekliyorum :sapkali:

Tarsus kazısı net en ilgi çekeni.Tarsus için çok eski yerleşim yerlerinden birisi olduğu söylendiğinden lahit,incil,tevrat benzeri şeylerin çıkması hiç şaşırtıcı olmaz.

Uçak kazası enteresan gerçekten. Muhtemelen çok önemli kişiler vardı uçakta.. Tarsus kazısı da ilginç böyle şeyleri gizliyorlar ya deliriyorum bi tane cevval gazeteci de çözemiyor böyle olayları ki çözse nolcak sanki yayınlayabilecek :artiz:
Çok güzel konu olmuş eline sağlık Smoker :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık