Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
smoker deniztaşından silahını elinde tutarken law smokerın kalbini alabilir miydi?
zaten demişler deniztaşını ışınlayabiliyor diye. bence deniz taşı meyveyi iptal edemiyorsa haki hiç etki edemez.
Alabilirdi.bildigim kadarıyla o deniz taşı silahın üstünde duruyor. Yani silahın üstünün değmesi lazım.

Cora-san görünüre göre öyle. Law sadece kesebilmek için haki üstünlüğü sağlaması gerekiyor. Diğer tekniklerini Doffy'e kullanabileceğini gördük. Işınlama, gamma, counter, ınjection ve diğer tekniklerini kullanması için hakiye ihtiyacı yok.

Bir tek ruh değiştirme gücünü merak ediyorum. Değiştiremiyor oluşuna ne engel olabilir diye. Ruh hakiyle alakasız. İradeye bağlasa D.'den ala irade yok. Bunu daha görmedik ama mantıken herkese yapabiliyor olması lazım.
Gammayı çakabildiği adamı her türlü keser insan. Bana mantıklı gelmiyor gamma için haki gerekmiyorken kesmek için gamma gerekmesi.

Olabilir. Aynı miktar değil. Dediğin şeyler
Miktar?

smoker deniztaşından silahını elinde tutarken law smokerın kalbini alabilir miydi?
zaten demişler deniztaşını ışınlayabiliyor diye. bence deniz taşı meyveyi iptal edemiyorsa haki hiç etki edemez.
Deniz taşı ile temas kurmadığı sürece deniz taşını room içerisinde istediği gibi kullanabilir. Room içerisinde deniz taş tabanlı gemi ve deniz taşlı kelepçe kesmişliği var.

law keserken fiziksel güç kullanmıyor. bu yüzden fiziksel güç ile lawın kesmesini durduramazsın diye düşünüyorum. ne kullanıyor onu bilmiyorum. irade veya ruh veya başka birşey olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık