Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Öyle yorumlar atılıyor ki şu forumda bazen, yemin ediyorum okurken ben utanıyorum. Michael Scott'ı izlermişcesine utanıyorum hem de

Serinin en karizmatik karakterleri listesinde birincilik için yarışır. Nice acılar çekmiş en sevdiklerini gözleri önünde kaybetmiş dünya hükumeti mağduru , mağrur ve vakur bir adam Law. Gerçek bir D. ve D.nin alevi onunda içinde yanmaya devam ediyor. Sağlam hakiye sahip olmayan kimse kolay kolay önünde duramaz. Çok yönlü düşünebilen olayları farklı perspektiflerden bakabilen bir karakter. Olaylar karşısında soğuk kanlı ve A,B,C hatta D planı olmadan olaylara girmeyen bir adam Law. Dressrosa'da sonuçsal olarak baz alırsak A planı : Dofu kendi elleriyle öldürerek intikam almak. B planı : tek başına gücü yetmezse Luffy ile dalmak. C planı : Gücü yetmez de ölürse intikamını Luffy tarafından aldırmak. D planı : A-B-C planı tutmazsa Dofun Kaido tarafından öldürülmesi. Sonuç olarak kendisini seviyoruz. Nitekim karakter anketlerinde de üst sıralarda yer alarak sevildiğini tescilliyor.

İttifak amacına ulaşacak orası büyük oranda belli ama bu arkadaş ölmeyecekse Luffy'e karşı nasıl bir tutum sergileyecek acaba Law için Kaido düşer düşmez eğer dermanı daha fazlaysa Luffy'den ,direkt işini bitirip kaçmasını beklerdim ama D. olması büyük ihtimalle buna mani olur.Denizciler gelmezse tercih aşamalarını görmek isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık