Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Tasarım olarak sağlam bir karakter, gücünü kullanışını izlemesi keyifli. Kişilik olarak bayılmasam da yaşadıklarını düşününce gene iyi bir adam diyebiliriz bir nebze. Kendi tayfasını hiç düşünmüyor gibi ama varsa yoksa Cora-san, o yönü hoş değil.
Law'ın tayfa olayı benimde çok canımı sıkıyor, bir o kadar da arzuladığım şey için hoşuma gidiyor.

Kendisi hem tayfasından daha çok bizimkilerle olup bizimkileri yönlendiriyor hemde hükümet tarafından bile kaptanlık sıfatıyla anılmıyor.

Burada daha çok Oda'yı eleştirmek lazım fazla bağımsız çiziyor. Law her ne yapmışsa kendi başına nam salıp yapmış. Rockey Limanı Olayında bile yalnız, ortada tayfa yok. Yani tek başına bile Yeni Dünyaya gelebilirmiş.

Yüksek ihtimal çıkacak filmde bile Law yalnız, tayfası yok. Bari tayfası hiç olmasın da Wano'da ayrılsın yolları bir ayar çeksin Oda, emellerine ulaşmak için Luffy'lere katılsın.

Son düzenleme:
Law'ın tayfa olayı benimde çok canımı sıkıyor, bir o kadar da arzuladığım şey için hoşuma gidiyor.
Kaptan olarak hiç göremiyoruz adamı zaten, tayfasının da doğru düzgün bir işlevi olmadı pek. Sanki öylesine çizilmiş gibiler tiplerinden bile belli ne kadar özenilmediği. Senin Law ile ilgili arzuladığın şey nedir? Nasıl bir yol izlesin istiyorsun karakter merak ediyorum.

Kaptan olarak hiç göremiyoruz adamı zaten, tayfasının da doğru düzgün bir işlevi olmadı pek. Sanki öylesine çizilmiş gibiler tiplerinden bile belli ne kadar özenilmediği. Senin Law ile ilgili arzuladığın şey nedir? Nasıl bir yol izlesin istiyorsun karakter merak ediyorum.
Stratejist/Plan adamı rolüyle tayfanın itirazcısı olarak görmek istiyorum.
Vollf'a en iyi doktor olma sözünü vermişti, yapacağı yolculuklarla bunu kanıtlamasını istiyorum.
Ağzından sürekli düşmeyen D.'ye olan inanç ve D.'ye olan merakı var. Belli ki ne olduğunu öğrenmek istiyor.
Özgürlüğün ne manaya geldiğini de bilmek istiyor.

Bunları bir tek Luffy ile başarabilir. Yanlış mıyım? :D

Stratejist/Plan adamı rolüyle tayfanın itirazcısı olarak görmek istiyorum.
Vollf'a en iyi doktor olma sözünü vermişti, yapacağı yolculuklarla bunu kanıtlamasını istiyorum.
Ağzından sürekli düşmeyen D.'ye olan inanç ve D.'ye olan merakı var. Belli ki ne olduğunu öğrenmek istiyor.
Özgürlüğün ne manaya geldiğini de bilmek istiyor.

Bunları bir tek Luffy ile başarabilir. Yanlış mıyım? :D
Orası doğru :D Tayfaya katılır mı bilmiyorum ama bence de yoluna Luffy'ler ile devam edecektir. Aklında başka planlar yoksa tabi, misyonu bitmedi aslında ki seri boyunca birçok hedefi vardı bazılarını gerçekleştirdi bazılarına daha var. Sonuçta tayfada ki kimsede Luffy olmadan hayallerine ulaşamaz gibi duruyor, Law'da onlarla beraber gerçekleştirecektir isteklerini.

Orası doğru :D Tayfaya katılır mı bilmiyorum ama bence de yoluna Luffy'ler ile devam edecektir. Aklında başka planlar yoksa tabi, misyonu bitmedi aslında ki seri boyunca birçok hedefi vardı bazılarını gerçekleştirdi bazılarına daha var. Sonuçta tayfada ki kimsede Luffy olmadan hayallerine ulaşamaz gibi duruyor, Law'da onlarla beraber gerçekleştirecektir isteklerini.
Tayfasından bu kadar bağımsız çizmişken zahmet olacak tabi Luffy ile devam etsin. :hhh:

Aklındakiler yazdıklarım olmalı. Yazdıklarımı dillendirmedi sadece ipuçları verildi. + Başka şeyler varsa zamanla öğreniriz. :flaugh:

Şimdi Chopper doktor diye tezat kalıyor biraz ama tahminim şöyle olur. Sanji özünde aşçı ama dövüşüyle biliniyor. Law da doktor ama stratejist olarak bilinir.

İş hayallerin gerçekleşme noktasına geldiğinde Chopper yaptığı ilaç ile anılır. Misal X ilacı dünyaya nam salar, yapanı Chopper'dır. Law da yaptığı/yapacağı ameliyatlar ile en iyi doktor ünvanını alır. :fool:

Tayfasından bu kadar bağımsız çizmişken zahmet olacak tabi Luffy ile devam etsin. :hhh:

Aklındakiler yazdıklarım olmalı. Yazdıklarımı dillendirmedi sadece ipuçları verildi. + Başka şeyler varsa zamanla öğreniriz. :flaugh:

Şimdi Chopper doktor diye tezat kalıyor biraz ama tahminim şöyle olur. Sanji özünde aşçı ama dövüşüyle biliniyor. Law da doktor ama stratejist olarak bilinir.

İş hayallerin gerçekleşme noktasına geldiğinde Chopper yaptığı ilaç ile anılır. Misal X ilacı dünyaya nam salar, yapanı Chopper'dır. Law da yaptığı/yapacağı ameliyatlar ile en iyi doktor ünvanını alır. :fool:
Law tayfaya katılırsa kendi tayfası da Hasırşapka filosuna falan gelir herhalde, onları arkasında bırakmamalı yinede. Öyle yaparsa zaten Luffy ilk başta tepki gösterir bu duruma. Tabi Kalp Korsanları bizim filoda ne iş görür orası da meçhul :D

Ünvanlar konusunda durum biraz karışık tabi ama hem Law hem Chopper baya iyi yerlere gelir seri sonu. İkisi de dediğin gibi farklı ünvanlarla anılabilirler ama totalde Chopper bir tık daha ün yapabilir o da bizim tayfada olmasından dolayı :flaugh:

Law tayfaya katılırsa kendi tayfası da Hasırşapka filosuna falan gelir herhalde, onları arkasında bırakmamalı yinede. Öyle yaparsa zaten Luffy ilk başta tepki gösterir bu duruma. Tabi Kalp Korsanları bizim filoda ne iş görür orası da meçhul :D

Ünvanlar konusunda durum biraz karışık tabi ama hem Law hem Chopper baya iyi yerlere gelir seri sonu. İkisi de dediğin gibi farklı ünvanlarla anılabilirler ama totalde Chopper bir tık daha ün yapabilir o da bizim tayfada olmasından dolayı :flaugh:
Luffy sanki kaptan olduğunu bilmiyor mu? Kalkıp nakamamsın artık diye sahipleniyor. :hhh:

Katılırsa Oda ayar çeker tayfaya. 4lü dışında tayfasında vasıflı kişi yok o 4lü bile o kadar vasıflı değil. Bakarsın Wano da ölürler. :oleyo2:

Ünvan durumu sonu şöyle olursa bence harika olur. Tıpsal olarak henüz yan yana gelmiş olmasalar dahi bile Law'ın başına Chopper'ı bağlayarak, PH da ilaç görevini Chopper'a vererek, kapakta ikiliyi beraber çizerek Oda bunları birbirine yakın kılıyor gibi. Law daha önce klinikte çalışmış zaten. Law klinik açar Chopper da kliniğin ilaç stoklarını tamamlar böylece bitirim ikili olurlar. :flaugh:

Güzel bi karakter aslında.Dressrosa’da Luffy için “Kazanırsa buna kendi gözlerimle şahit olmalıyım.Kaybederse onunla birlikte burda ölmeliyim” lafı hep hoşuma gitmiştir.

Doğum günü takvimde Dragon'dan bir gün sonra olan bir D. tıpkı Gol D. Roger ile Ace gibi.
Bununla ilgili bir teori falan okuyan var mı? Ben bir kaç detay daha fark ettim bir şeyler karalamayı planlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık