Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
O her zaman öyle olacak.

Bak hiç öyle düşünmemiştim. :D law harbi çok zeki, şunun bilgisinin yarısı Mom'da olsa bu hallere düşmezdi.
Bu adam çok zeki değil mi ve ekmeği sevmiyor.Ekmeği sevmemesinin bir nedeni daha var.Hep etle,sütle balla,kaymakla proteinle beslemişler.O yüzden zekası epey gelişmiş çok et yiyince.Haliyle de ekmek mi o da yenir mi moduna girmiş. :) Bu açıdan düşünmüş müydün ? :D

Kimden öğrenecek o zekasını kullanmasını Corozandan mı? Doftan öğrendi adam yıllarca Dof la yaşadı.. :D
Ah ah o hain Roci çocuğun aklını bulandırmasaydı şimdi nerelere gelecekti.
Bu adam çok zeki değil mi ve ekmeği sevmiyor.Ekmeği sevmemesinin bir nedeni daha var.Hep etle,sütle balla,kaymakla proteinle beslemişler.O yüzden zekası epey gelişmiş çok et yiyince.Haliyle de ekmek mi o da yenir mi moduna girmiş. :) Bu açıdan düşünmüş müydün ? :D
Bu açıdan da bakmadım, hain Rociante niye ekmek yemeyi sevmiyor biliyor musun? Dof'un çöplükten bulduğu ekmekle buna baktığını hatırlıyor, o ekmek işte boğazına duruyormuş ve sevmiyormuş.

Ah ah o hain Roci çocuğun aklını bulandırmasaydı şimdi nerelere gelecekti.

Bu açıdan da bakmadım, hain Rociante niye ekmek yemeyi sevmiyor biliyor musun? Dof'un çöplükten bulduğu ekmekle buna baktığını hatırlıyor, o ekmek işte boğazına duruyormuş ve sevmiyormuş.
Haini karıştırma ya tadımız kaçmasın. :/ Onun boğazına takılıyordu dediğin gibi Law'a da aynısını aşıladı.Tabii aynı yollardan geçtiler hemen hemen o da var.

Heyt be şehzade gibi yaşamış resmen .. :D
Bir kuş sütü eksiktir.:oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık