Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Charlotte Cracker

Cracker Vs Law

• Law kazanır

• Cracker kazanır

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
...
Niye anormal bir şey mi diyor? Luffy 2 saat G4 kullanıyor diye haki kullanamayacak bir duruma düşmüyor mu?

Jinbei ve Ace'in 5 gün boyunca haki ile savaştıklarına dair bir bilgi mi geçti elimize? Bizimkiler iki sene önce haki ile mi savaşıyordular...

Yani bir şeyi söylemeden önce 40 kere düşünmek gerektiğinin ibretlik örnegi olmuşsun Ferit.:(

Haki kullandırmadı Mangaka. Cracker'e gıcığı var. Bu da yeni akım.

Koskoca arc'ta Luffy bir kere h.haki kullanmadı. Mangaka Luffy'e de gıcık oldu bu ara.
Şimdi Luffy'nin hakisi bittiğindeki hali ile Craker'in hali bir değil. Ondan dolayı bana da mantıklı gelmiyor hakisinin bitmiş olabileceği. @Master of Puppets

...

Şimdi Luffy'nin hakisi bittiğindeki hali ile Craker'in hali bir değil. Ondan dolayı bana da mantıklı gelmiyor hakisinin bitmiş olabileceği. @Master of Puppets
Katakuri dövüşünden sonraki hali kötü değildi. Big Mom'dan felan kaçıp 10-20 metrelik duvarı zıplayacak kadar enerjisi vardı. Hatta bir eliyle Ayna Kadını tutarken diğer eliyle de g3 yapıyordu felan. Sorun şu ki haki kullanımı için illa kokaya da gerek yok.

Ama senin bundan önce ki mesajların da daha doğrusu o bölümler ilk çıktığında Luffy'nin hakisi falan bitmedi gayet koşabiliyor falan diyordun yanlış mı hatırlıyorum?
Hakisinin bitip bitmediği belli değil ki.Yanılmıyorsam Luffy sanki gücüm çekiliyor gibi bir laf kullanmıştı.Eğer yarım saat koşarak 2 saatlik g4 hakisi doldurabiliyorsa havadan haki falan emcüklüyordur.Bunun başka bir açıklaması olmaz.

Hakisinin bitip bitmediği belli değil ki.Yanılmıyorsam Luffy sanki gücüm çekiliyor gibi bir laf kullanmıştı.Eğer yarım saat koşarak 2 saatlik g4 hakisi doldurabiliyorsa havadan haki falan emcüklüyordur.Bunun başka bir açıklaması olmaz.
Yok ben şuan enerjisinin bitip-bitmemesinde değilim arkadaşın o bölüm yaptığı yorum başka bu konuda yaptığı yorum başka sanki ondan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık