Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Konu ilgi çekici değil bir tane kızın peşinden koşuyor boş boş, kız buna madik atıyor bu hala adını sayıklıyor vs. Bir de çizimleri yoruyor biraz, çizdiği şeye 10 dakka bakıyorum çözemiyorum bazen. Dövüşlerde vs.
Aslında 2.sezonun bir kısmından sonra çizimler baya gelişiyordu diye hatırlıyorum.

Konu ilgi çekici değil bir tane kızın peşinden koşuyor boş boş, kız buna madik atıyor bu hala adını sayıklıyor vs. Bir de çizimleri yoruyor biraz, çizdiği şeye 10 dakka bakıyorum çözemiyorum bazen. Dövüşlerde vs.
Evet. Çizimlerdeki dinamik hareket çok az. Ve Rachel... Ahhh.... Seni çok iyi anlıyorum.....
Renkli çizim bir yerden sonra baş ağrısı da yapar. Evet. Korean webtoonların temel sorunlarından biri bu.

Ama konuyu ilgi çekici bulmaman şaşırttı ne yalan söyleyeyim. Tamam standart bir hikaye gibi başlıyor. Standart düz bir şonene çok benziyor ama özellikle tren arkından sonra baya açılıyor seri. Tabi 280 bölümde ilgi çekici gelmemişse eser yapacak bir şey yok:d Çok da üstüne koyuyor mu? Evet. Ama bu kadar zamanda sana hitap etmediyse bundan sonra da zor gibi ya. Yani hatırladığım kadarıyla....

4 gün kaldı. Sonunda be. Özletti kendini. Siu da biraz uzatıyor bazen ama genelde bu hikayeyi genişletmek için oluyor boş beleş şeyler için değil.
Çizimler İsim Avı arcından beridir daha da gelişiyor hatta ben ilk sezonlardaki basit ama taktiksel çizimleri arıyorum. Karakter çizimleri hariç ama. Özellikle dişi karakterlerde bayağı seviye atlandı çizimlerde.
Yazar dövüş sistemine bayağı kafa yormuş ve göstermekten çekinmiyor. Baam'ın her şeyden power up alması can sıkıyor bazen ama karakterin olayı da o zaten. Kendisi her şeyi yutacak bir canavar tarzında gösteriliyor. Hem diğer Kuralsızlar için söylenilenlere nazaran kendisi baştan çok güçsüzdü.
Yazarın olayı baştan iyi tasarlamş olması. Prenses arcı Wolhaiksong arcı 10 Aile desen çiz babam çiz. Hepsi için altyapı hazırlanmış. Foreshadowlar yaplmş beklentiler oluşturulmuş. Geriye okumak kalıyor.

Karakterleri çizimi iyi de dövüşe girdiklerinde karman çorman oluyor, kim ne yapıyor tam anlamıyorum ben. Sanki Toei animesi gibi büyük saldırılar var sadece renkli efekt boca etmiş gibi.
Power-uplar geldikçe ve saldırılar büyüdükçe çizimler beni de epey rahatsız etmeye başladı. Keşke evrendeki güçleri daha yavaş arttırsaydı.
Küçük çocukların tüm sayfaları fişu fişu fişu diye karalaması gibi sayfalar okuyorum. Hiç hoş bulmuyorum.

Ama konusu iyi. Onun için okunur katlanılır. Olay ana karakterin kızı kovalaması olarak bakınca pek bir olayı yok evet. Ama evrene odaklanınca sonu gelmez bir merak yumağı oluyor.

16 mayısta dönüyor demişler de, tahminen yarın normal bölüm çıkmaz. Şu önden 3-4 bölüm okuyan tayfanın özel üyelik olayı vardı. Muhtemelen oradan başlarlar yine, biz de 3 hafta sonra falan okuruz yeni bölümü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık