Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Emin olmamakla beraber daha ince iş yapmaktan kaynaklı diye düşünüyorum. İnşaat işçisi bileğiyle ince işler yapmıyor, kas kuvvetiyle iş yapıyor. Mangakalar daha doğrusu çizerler ise daha çok bilek ince hareketiyle yapıyor işlerini. Aynı şekilde e-spor oyuncuları da böyle, onlarda da çok fazla bilek sakatlığı çıkıyor. Tabi emin değilim ama tahminim bu yönde.
Bence çok mantıklı konuşmuşsun Shakan kardeş.

6 ay haberine şaşırmadım hiç, bu seriye başladığından beri hastayım diyordu adam. Hatta seri iptal olsa bile şaşırmam. Koreliler böyle hep iyi işler yapıyorlar ama uzun süren yıllar süren işler olunca bitiremiyorlar. Veritas yarım, The Breaker yarım, Noblesse bir anda bitirmeye karar verip alelacele son. Bir efsane daha yarım kalmış çok mu. :a:

Son bölüm sonu zaten ara vermek zorunda olduğundan bahsetmiş. Yani tamamen bırakmadı ve bırakmak istemiyor bence. 6 ay ara verdiği söyleniyor ama kendini daha iyi hissederse daha erken de gelebilir.

Fakat tamamen iyileşecekse 6 ay sonra gelsin daha iyi...

HxH falan olmaz rahat olun. Onlar zengin mangakalar, hiç çalışmadan ömür boyu yatabilirler. Bizimki gibi fakir değiller yani. :/ Siu iyileştiğini düşündüğü anda çizmeye başlayacaktır. Yalnız 6 ay çok bea üzüldüm. :(

HxH falan olmaz rahat olun. Onlar zengin mangakalar, hiç çalışmadan ömür boyu yatabilirler. Bizimki gibi fakir değiller yani. :/ Siu iyileştiğini düşündüğü anda çizmeye başlayacaktır. Yalnız 6 ay çok bea üzüldüm. :(
6 ay el bileği için uzun süre. Tansiyon ölçüyor. Çakal bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık