Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bunu bilmiyordum, ben baktığımda webtoontr çevirileri vardı. Sitenin adını filan kapatmamışlardı, Webtoontr yazıyordu direkt.
Çalsalar böyle yapmazlardı heralde.
Ben webtoonizm yazdığı için oradan okuyordum son bölümleri. Ama karanlık modun olmaması ayrıca sayfaya tıklayınca aşağı kaymaması yüzünden güncelmanga'dan devam ettim. Okurken sayfaya tıklama alışkanlığım var : )) Ayrıca beyaz sayfalar hem gözümü rahatsız ediyor hem de odaklanamıyorum.

Ha aklıma gelmişken uyarayım @Capori güncelmangada son bölümlerde sayfaların sıralamalarını karıştırmışlar. Okurken fark edersin zaten.

Üye silindi 5781

Ben webtoonizm yazdığı için oradan okuyordum son bölümleri. Ama karanlık modun olmaması ayrıca sayfaya tıklayınca aşağı kaymaması yüzünden güncelmanga'dan devam ettim. Okurken sayfaya tıklama alışkanlığım var : )) Ayrıca beyaz sayfalar hem gözümü rahatsız ediyor hem de odaklanamıyorum.

Ha aklıma gelmişken uyarayım @Capori güncelmangada son bölümlerde sayfaların sıralamalarını karıştırmışlar. Okurken fark edersin zaten.
Teşekkürler.

Webtoonizm çevirilerine gelince gider sitesinden okurum, şimdilik bende Güncel Manga'dan devam edeceğim.

Bunu bilmiyordum, ben baktığımda webtoontr çevirileri vardı. Sitenin adını filan kapatmamışlardı, Webtoontr yazıyordu direkt.
Çalsalar böyle yapmazlardı heralde.

benim bahsettiğim zaten son bölümler mangasloth bırakınca onlar devam ettiler kendi çevirileri çalınmasın diye de üstüne yazı yazıyorlardı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık