Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Şu wallpaper fan çalışması altında sanırım Wallpaper by LENb yazıyor ama sırt tarafında 3 dikene benzeyen nesne official olabilir mi ki ayrıca 3. veya 4. parçayı acaba Rachel alıp kader değişir mi diye düşündürdü.
Racheal senin benim gibi insan dikenin gücünü kaldıramaz bana göre dikeni kullanmaya çalışırsa ölür gider.

Arkadaşlar Sizce şu serilerden en iyisi hangisi?

Tower of God
Solo Leveling
Noblesss
Bastard
unOrdinary
SubZero

Bir de Myanimelist dışında düzgün, webtoonlara özel bir sıralama sistemi bulunan bir yer var mı? Webtoon'un kendsi sitesindeki sağlıklı değil güncel popülerliğe göre sıralıyor sadece.

Tower of God
Solo Leveling
Noblesss
Bastard
unOrdinary
SubZero

Bi rde Myanimelist dışında düzgün, webtoonlara özel bir sıralama sistemi bulunan bir yer var mı? Webtoon'un kendsi sitesindeki sağlıklı değil güncel popülerliğe göre sıralıyor sadece.
Noblesse okumadım ama öven çok.Solo ile Tog güzeldir. :)

Tower of God
Solo Leveling
Noblesss
Bastard
unOrdinary
SubZero

Bi rde Myanimelist dışında düzgün, webtoonlara özel bir sıralama sistemi bulunan bir yer var mı? Webtoon'un kendsi sitesindeki sağlıklı değil güncel popülerliğe göre sıralıyor sadece.
Reis geç artık mangaya nolursun. Boşver animesini :(

Tower of God
Solo Leveling
Noblesss
Bastard
unOrdinary
SubZero

Bir de Myanimelist dışında düzgün, webtoonlara özel bir sıralama sistemi bulunan bir yer var mı? Webtoon'un kendsi sitesindeki sağlıklı değil güncel popülerliğe göre sıralıyor sadece.
Bastard okudum , Solo Leveling ve unOrdinary'de günceldeyim. Üçü de aynı ligde bile sayılmaz benim için Tog'a kıyasla. Tog genel webtoon kalitesini çoktan aştı, benzer türdeki en iyi çizgiromanlarla kıyaslanabilir ancak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık