Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Raiden sen biliyorsundur.Basit birşey.
Şöyle bir teori gördün mü hiç animeden izlerken gözüme çarptı iyice.Bence yazılmıştır.

Şu tahta oturup taç taktıkları oyun vardı başlarda.Baam tacı takıyor orada Khun ve Rak onu korumaya çalışıyorlar sonra Rachel için kaçırıyor oyunu kazanmayı.Bu serinin sonunu temsil ediyor olabilir.Yani serinin sonunda kulenin kralı olacak Baam ve bu ikisi de muhafızları.Sonra da Rachel için krallığı bırakabilir herşeyden vazgeçebilir.

Tahtı bırakıp gitmesi dışında serinin sonu Luffy'nin korsan kral olması gibi bir olasılık değil mi zaten.Biliyoruz ne olacağını ama nasıl olacağını merak edip okuyoruz.
Luffy'nin kk olacağını onun ağzından duyduk ve olacağını da biliyoruz. Ama Baam farklı biraz. Kulenin kralı olmak gibi bir arzusu yok ve bunu dillendirmedi de. Her an her şey olabilir yani :T

@Raiden sen biliyorsundur.Basit birşey.
Şöyle bir teori gördün mü hiç animeden izlerken gözüme çarptı iyice.Bence yazılmıştır.

Şu tahta oturup taç taktıkları oyun vardı başlarda.Baam tacı takıyor orada Khun ve Rak onu korumaya çalışıyorlar sonra Rachel için kaçırıyor oyunu kazanmayı.Bu serinin sonunu temsil ediyor olabilir.Yani serinin sonunda kulenin kralı olacak Baam ve bu ikisi de muhafızları.Sonra da Rachel için krallığı bırakabilir herşeyden vazgeçebilir.
Buna benzer teorileri duydum ama bana sorarsan gerçekleşme ihtimali sıfır açıkçası. Bu ırıspının olayı kulede bir unvan kazanmaktan ziyade bilinen kulenin ötesine geçmektir. Her ne kadar istemesek de şurası bir gerçek; Rachel olmadan 134. katın ötesine geçmek imkansız olacak. Baam ister seve seve isterse de zorla Rachel ile iş birliği yapacak. Rachel'ın misyonu budur bana göre. Zahard'dan sonra hala krallık diye bir şey kalacaksa bu krallığın sahibi olsa olsa Wangnan olur.

Buna benzer teorileri duydum ama bana sorarsan gerçekleşme ihtimali sıfır açıkçası. Bu ırıspının olayı kulede bir unvan kazanmaktan ziyade bilinen kulenin ötesine geçmektir. Her ne kadar istemesek de şurası bir gerçek; Rachel olmadan 134. katın ötesine geçmek imkansız olacak. Baam ister seve seve isterse de zorla Rachel ile iş birliği yapacak. Rachel'ın misyonu budur bana göre. Zahard'dan sonra hala krallık diye bir şey kalacaksa bu krallığın sahibi olsa olsa Wangnan olur.
Tesadüfen böyle sınav yapacağını sanmıyorum ben yazarın ondan dedim.Manhwada çok gözüme çarpmamıştı ama animede çok bariz dikkat çekiyordu.Tren katından sonra çok ilerledi mi seri ? Dediklerine pek vakıf değilim de ilerlemiş görünüyor gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık