Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
İnternette bir yazı gördüm ve benim de bunu fark etmememe çok şaşırdım.

İlk sayılarda Baam siyah mart ile ilk kez konuşurken rachel in dünyanın en güzel kızı olmadığını söylüyor. Yani Baam o mağarada tek başına kalırken bile onun çirkin olduğunu fark etmiş.

Bana rachel gömmek için çok acımasız bir yol gibi geldi.
Rachel gibi bir oluşum için bu bile iltifat sayılır. Baam kardeşim yine çok naif bir cevap vermiş.

İnternette bir yazı gördüm ve benim de bunu fark etmememe çok şaşırdım.

İlk sayılarda Baam siyah mart ile ilk kez konuşurken rachel in dünyanın en güzel kızı olmadığını söylüyor. Yani Baam o mağarada tek başına kalırken bile onun çirkin olduğunu fark etmiş.

Bana rachel gömmek için çok acımasız bir yol gibi geldi.
Saçının kesilip, kıyafetlerinin değiştiği kısımda Rachel ile yukarıya çıkmış olabilir belki orada görmüştür.Mazino'ya söylerdi ama birilerini görse diye düşünüyorum ama yine de.

Bu seri bu kadar güzel mi cidden başlamayı düşünüyorum. Okuyabileceğim bir kaynak var mıdır? Birde animesiyle arasında muazzam bir fark var mıdır. İzleyip sonea devam etsem olur mu?

Bu seri bu kadar güzel mi cidden başlamayı düşünüyorum. Okuyabileceğim bir kaynak var mıdır? Birde animesiyle arasında muazzam bir fark var mıdır. İzleyip sonea devam etsem olur mu?
Google play'de manga sloth uygulaması var.Onun dışında güncel manga ve manga-tr'de var diye biliyorum.
Animede kesilmiş çok sahne var.

Seri gayet güzel, okumadan önce kütüphaneye bak istersen,yazarın seri içine yediremediği bir sürü bilgi var. Bunlardan güzel teoriler kurarsın ve evreni kafana iyi yatar. Birde dikkatli oku plan içinde planlar oluyor. Acımasız yazıyor, her an herkes ölebilir.

330 lara kadar okudum fakat bazı oyunlar o kadar uzatılmış ki yani one piece in animesi ile kapışır. Bir de rachel in ciddi anlamda güçsüz olması fakat buna rağmen her yerde karşımıza çıkması çok abes. Düşünsenize abi white trende bir anlık sinirlense rachel'a bir tane vursa ölücek hani bu kadar güçsüz. Yani rachel nefreti falan değil istediğim şey aslında onunda güçlü olması çünkü saçma duruyo yani kat çıkıyosun fakat her kat taşınıyosun yanlışlıkla biri vursa ölücek yani mantıklı gelmiyor.

330 lara kadar okudum fakat bazı oyunlar o kadar uzatılmış ki yani one piece in animesi ile kapışır. Bir de rachel in ciddi anlamda güçsüz olması fakat buna rağmen her yerde karşımıza çıkması çok abes. Düşünsenize abi white trende bir anlık sinirlense rachel'a bir tane vursa ölücek hani bu kadar güçsüz. Yani rachel nefreti falan değil istediğim şey aslında onunda güçlü olması çünkü saçma duruyo yani kat çıkıyosun fakat her kat taşınıyosun yanlışlıkla biri vursa ölücek yani mantıklı gelmiyor.
Rachelı gücünden dolayı değil zaten kuralsız olmasından dolayı taşıyorlar. Fug ne derse yapan bir kuralsız var ellerinde daha ne istesinler. Baamı kontrol edeöedikleri için rachel yedek lastik gibi ellerinde bir koz. İlerde zahardı köşeye sıkıştırırlarsa ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar yanlarında bir kuralsız olmadan öldüremezler o yüzden taşımaya değer bir nesne.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık