Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Çevirmenler işini iyi yapamıyor. Ne Türkçe dil bilgisine hakimler ne de okuyucularına zamanında ürünü sunabiliyorlar. İngilizce konusunda da yetkin olduklarını söyleyemem, bazı baloncuklar tam bir facia.

Bu seriyi takip eden ve İngilizcesi olmayan okurlara eziyet çektirdiklerinin farkındalar mı bilmiyorum. Bir gün fast-pass dahil yayınlandığı gün Türkçe çevirisini okurlara el altından sunmaya başlayacağım ve haftalık dergi, çizgi roman çevirmenliği nasıl yapılır görmüş olacaklar. 5 bölüm geriden geliyorlar şu an, eskiye nazaran güncele bir hayli yaklaşmışlar :)
Üstad ne oldu senin iş :)

Elimde seri kalmadı.Şu an bir tek One outs okuyorum.O da bitmesin diye yavaş gidiyorum.Bu seri iyi yerde ara vermişti.Devam etmek lazım.
2. sezon bomba bitti aynen. Tahminimce üçüncü sezondan sonra kule dışı varlıkları da görmeye başlarız. Axis'leri filan. Gerçi daha aile liderleri filan işlenecek çok iş var. Deng Deng kısımları sıkıcı olduğundan ve battle shounen tarzı serilerden epey bunaldığımdan ara vermiştim. One Piece'i bile bomba spoiler gelmedikçe çıkar çıkmaz okumuyorum.

Slam Dunk ve 20th Century Boys başladım. One Outs listemdeydi.

2. sezon bomba bitti aynen. Tahminimce üçüncü sezondan sonra kule dışı varlıkları da görmeye başlarız. Axis'leri filan. Gerçi daha aile liderleri filan işlenecek çok iş var. Deng Deng kısımları sıkıcı olduğundan ve battle shounen tarzı serilerden epey bunaldığımdan ara vermiştim. One Piece'i bile bomba spoiler gelmedikçe çıkar çıkmaz okumuyorum.

Slam Dunk ve 20th Century Boys başladım. One Outs listemdeydi.
iki seri de çok iyidir.One out da fena değil.Aizen gibi bir başrol yapmış adam.Okuması zevkli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık