Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Evet ortalıkta bu kadar Koon varken Aguero'ya soyismiyle seslenmek anlam karışıklığı yaratıyor o yüzden ben de Ran gibi A.A demeyi tercih ediyorum .

Ah bir de çeviren arkadaş kılıç demiş de İngilizcesinde White Oar'ın S+ seviye olan tek silah olduğu yazıyor. SS+ diyen sayfa nerede link atar mısın yeni doküman falan mı çevrildi acaba.
http://towerofgod.wikia.com/wiki/Ranking_and_Grading

The ranking system goes from SS+ as the highest and down to 10F as the lowest. The scaling also applies for classification of items, weapons, etc.

herhangi bir bilgi verilmemis, ve bende siu'nun blog yazilarinda gormedim, ama birisi yazmis ss+'tan basladigini.

http://towerofgod.wikia.com/wiki/Ranking_and_Grading

The ranking system goes from SS+ as the highest and down to 10F as the lowest. The scaling also applies for classification of items, weapons, etc.

herhangi bir bilgi verilmemis, ve bende siu'nun blog yazilarinda gormedim, ama birisi yazmis ss+'tan basladigini.

Bu güç sıralaması ekipmanlar da için geçerliymiş o yüzden o şekilde yazmışlar. Thorn birleşince SS+ olur artık.

Son Big Breeder'ın adı da Sarıymış. Ben yeşil bekliyordum ama sarı çıktı :D
Bu big breederın bahsettiği "şey" de Gustang'in aradığı zımbırtı.
Ünlü Khun mızrağını ucundan da olsa gördük. Aklıma direk Naruto'daki 3. Raikage geldi (sanırım üçüncüydü). O da parmaklarıyla elektrikli bir şeyler yapıyordu.
Eduan neden V'nin çocuğunu bekliyor onun geleceğini nereden biliyor anlamadım. Ayrıca V olayını biliyor mu şimdi bu data dünyasındaki kişiler. Neyse bakalım ne olacak.
Koon'un karanlık geçmişi de gelsin bakalım. Bacına nasıl kıydın Agero.

siu axislerle bağlayabilir bu şeytan olayını bana öyle geliyor. işte axislerde öncesinde normaldi sonra kendi potansiyellerini kullanarak axis oldular. Bu bakımdan mantıklı bir teori gibi geliyor. Onun dışında shinsoo nun özü gibi de olabilir. tabi bu muğlaklılar ilerde aydınlatılacak. Serinin biraz hızlanması gerekiyor. One piece gibi çakıldı kaldı. Eskiden akışı iyiydi. Fakat özellikle bu arc gereğinden fazla uzatılıyor. İşin garip tarafı bunu gördüğü halde müdahale etmemesi. Çünkü kendi çizdiği yayın ilkelerine ters düşüyor. Buda serinin kalitesini düşürmekte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık