Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bir düşüncem var. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum.

Bizim sıpanın adı 25.baam.

Bu kuleye girdiğinde headon bunu bekliyordu.
Kuleye girince arkadaş edindi ama fug bu arkadaşlara fazlasıyla sadık olacağını ve urek gibi kimseyi dinlemeden kendi başına hareket edemeyeceğini biliyordu.

Kısacası bizim oğlan daha önce kuleye girip defalarca başarısız olduysa ve fug onun açıklarını bu sayede biliyorsa ama son sefer rachel in girmesi bir değişken oluşturmuş olsa çok mu uçuk olur.
.
Çok çok güzel bir fikir tebrik ederim.Özellikle rachelın o döngüyü kıran bir değişken olabilme ihtimali.Burda baamın kuralsız olması işleri biraz bozar gibi geliyor. 25. Baam denilince benim aklıma hep 25. denemede gerçekten dirildiği geliyor ama yazar inşallah senin dediğin gibi rachelı kullanabilmiştir.

Çok çok güzel bir fikir tebrik ederim.Özellikle rachelın o döngüyü kıran bir değişken olabilme ihtimali.Burda baamın kuralsız olması işleri biraz bozar gibi geliyor. 25. Baam denilince benim aklıma hep 25. denemede gerçekten dirildiği geliyor ama yazar inşallah senin dediğin gibi rachelı kullanabilmiştir.
ben 25i hep kullandığı silah saldırı power up çeşidi gibi düşünmüştüm ama buda hoşmuş
Teşekkürler. Aslında bu 25. D gibi birşey nereye çekersen oraya geliyor.
Ben mesajı yanlışlıkla 2 yere yazmışım galiba diğer sayfada 25 Aralık hz isa ile ilgili olabilir vs de demişlerdi. Baya çeşitli yönleri var.

Zahart şöyle güzel bir yıkımla tekrar aktif olsa çok hoş olur.
Birde veri katındaki urek zahard dan daha güçlü gibi. Ama oradan sonra zahard nerelere geldi kim bilir.

Bence Urek Zahard'ı yer. Kendisinden güçlü olduğunu düşünse kuleden çıkmasını engellediği fikri ile Zahard'a karşı hareket ederdi ancak şuan onu kulede tutan güün Kral olmadığını biliyor ve buna göre hareket ediyor gibi.

Bir düşüncem var. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum.

Bizim sıpanın adı 25.baam.

Bu kuleye girdiğinde headon bunu bekliyordu.
Kuleye girince arkadaş edindi ama fug bu arkadaşlara fazlasıyla sadık olacağını ve urek gibi kimseyi dinlemeden kendi başına hareket edemeyeceğini biliyordu.

Kısacası bizim oğlan daha önce kuleye girip defalarca başarısız olduysa ve fug onun açıklarını bu sayede biliyorsa ama son sefer rachel in girmesi bir değişken oluşturmuş olsa çok mu uçuk olur.
.
Sanmıyorum. Belki önceden bu şekilde düşünüp koyulmuş olabilir fakat o olay Wangnan'a ve şu teneke kafaya postalanmış gibi.

Enryuu bence dikenin kendisi. Yani dikeni bırakıp gitmedi, diken bir araya gelince veya Baam çoğuna sahip olunca tekrar gözükeceğini düşünüyorum. Bu yüzden Enryuu > Zahard

Urek konusunda tereddütteyim.

Hatta Zahard > Enryuu (dikensiz)
Dikenin Enryu'nun kendi kazandığı bir güç olduğunu sanmıyorum. Daha çok emanet bir güç.
Ben Zahard'ın da Baam gibi bir tanrıyla veya White gibi bir şeytanla ilişkili olduğunu düşünüyorum.Urek muhtemelen daha güçsüzdür ama Phanta ile ilişkisi düşündürüyor beni bir axisle boy ölçüşemeyeceği kesin olsa da onunla ilişkisi var gibi.Ben de buraya yazdım ama bu tartışmaları fast pass bölümlerinden bağımsız olduğu için diğer konuda yaparsak daha fazla kişi görüp katılabilir bence.Burada sadece fast pass bölümlerini tartışmak daha faydalı olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık