Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Baam merlik özünü mü emcükledi bana mı öyle geldi??
Teori olarak açacaktım onu yav. :D Bu bölümü okumadım ama şöyle bir şey var. Mertlik özü aslında hiçbir savaştan kaçmayan ama kimseye de zarar vermek istemeyen biri.

Urek Mazino - Cehennem Katı yardım etmek isterken yanlış seçim. Sonuç; Baam kat gardiyanının gücünün bir kısmını alır.

Ha Sensei - Mertlik özü Kallavan Katı yardım etmek ister. Mükemmel uyum göstermesine rağmen Kallavan gücü yanlış amaç için kullanır. Sonuç; Baam'a geçecek.

Ek destek; Rachel, Arlen Grace ile bir şekilde konuşmuş olabilir. Rachel: Arlen seni canavar olarak çağırıyordu. ( Bence bu kısmı yalan, amaç Baam'ın peşinden gelmesini sağlamak. ) Sen bu kuledeki her şeyi yutmak için doğdun. ( Burası malum, gerçekleşiyor. )

Bişey emmedi çeviriye bakarsak. “Kallavan saldırdığında kendim bloklamam lazım hep başkalarından yardım bekleyemem” dediği an içindeki mavi canavardan kalkan çıktı. Tıpkı “saldırı gücüm yetmiyor yeni bişey lazım” dediği an kırmızı kılıcın çıkması gibi.

Kırmızı canavar kılıç verirken mavisi kalkan veriyor. Transformation gücü yani bu da.

baam sandığımdan fazla güçlenmiş sanki ama kafam da karıştı biraz. Boynuzları var ama siyah shinsuu’su yok son saldırısını saymazsak. Orb’ları hep mavi shinsuu attı. “Bam style” teknikleri bekledim ben.

Daha thorn’u kendine saplamadı. İkinciyi çıkarmadı ve onu da kendine saplamayı denmedi bile daha. Black march’ı kullanmıyor. Vücudu onlara dayanacak seviyeye çıksa yenilecek olsa bile kallavan’a solo dalabilir galiba. Ben her şeyi kullanınca anca yuri seviyesi falan olur sanıyordum. Daha ruhları da kullanmıyor. İyice canavar oldu çocuk.

Bizim çocuk zaten Kara delik her şeyi ümcüklüyor, kesin onu da alacak da bu sahnede almaya çalışmadı gibi zaten şuan alırsa Kallavan çöp olur acelesi yok.

Bişey emmedi çeviriye bakarsak. “Kallavan saldırdığında kendim bloklamam lazım hep başkalarından yardım bekleyemem” dediği an içindeki mavi canavardan kalkan çıktı. Tıpkı “saldırı gücüm yetmiyor yeni bişey lazım” dediği an kırmızı kılıcın çıkması gibi.

Kırmızı canavar kılıç verirken mavisi kalkan veriyor. Transformation gücü yani bu da.

baam sandığımdan fazla güçlenmiş sanki ama kafam da karıştı biraz. Boynuzları var ama siyah shinsuu’su yok son saldırısını saymazsak. Orb’ları hep mavi shinsuu attı. “Bam style” teknikleri bekledim ben.

Daha thorn’u kendine saplamadı. İkinciyi çıkarmadı ve onu da kendine saplamayı denmedi bile daha. Black march’ı kullanmıyor. Vücudu onlara dayanacak seviyeye çıksa yenilecek olsa bile kallavan’a solo dalabilir galiba. Ben her şeyi kullanınca anca yuri seviyesi falan olur sanıyordum. Daha ruhları da kullanmıyor. İyice canavar oldu çocuk.
O moda ölüm kalım tribine girdi mi sokar anca kendini kılıç mılıç sokarsa kendine kıçı kurtaracak adam lazım daha savaş adam gibi başlamadı max moda girerse yalan olur savaş :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık