Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Heyecan verici olan Seride ilk kez baam gercekten birini oldurmek istiyor ve gucleri aciga cikiyor.daha 2. Dikeni yada dikenlerin ikisinide kendine saplamadi.

Maschenny vs Yuri bekliyorum açıkçası. Eğer Jinsung geri dönerse Kallavan ile kaldığı yerden devam edebilir. Jinsung'da kendini iyileştirme vs. yetenekler vardır kim bilir.
Baam vs Kallavan gibi bir saçmalık beklemiyorum ...

Maschenny vs Yuri bekliyorum açıkçası. Eğer Jinsung geri dönerse Kallavan ile kaldığı yerden devam edebilir. Jinsung'da kendini iyileştirme vs. yetenekler vardır kim bilir.
Baam vs Kallavan gibi bir saçmalık beklemiyorum ...

Jinsung bence öldü.

Yuri vs Maschenny bence mümkün değil. Kallavan'dan sonra maschenny'yi de oraya ışınlamalarına hiçbir neden yok çünkü orada ciddi bir savaş çıktığından haberleri yok commanderların. Hem ayrıca Maschenny Jinsung'u yarı ölü haliyle bile orada tek başına bırakamaz.

Bence olası dövüş, Yuri vs Kallavan olacak. O bile çok absürt kaçar da neyse

jinsung ölmedi diyorum. çünkü kallavan da öldüğünü görmemiş. en son ters akış kontrolü yapmış neredeyse ölecekken. sonra zaten kallavvan ışınlanmış. öldüğünü tahmin ediyor sadece. ama o gittikten sonra ne olmuştur ne gitmiştir bilmiyor.

Maschenny oradayken Jinsung'un o hali ile bir şey yapabileceğini sanmıyorum. Büyük olasılıkla Zahard'ın 3 emrinden dolayı jinsung ele geçirilir, Maschenny de bunu yapan kişi olarak rütbe alır.

Koon Elliot ile Androssi'nin boynuzcuklarının birbiri ile alakası var mıdır acaba?
Açıkçası bilemiyorum. Yura Ha'nın hikayesinde geçmişte kulenin yerlisi bazı ırkların Zahard'a ihanet ettiklerini ve lanetlendiklerini öğrendik. ( Muhtemelen V ve Arlene'nin tarafında yer aldılar ama onlara ait bilgiler silinmiş). Hal böyleyken ve Aile liderlerinin egosu tavanken Eduan'ın farklı bir ırkla evlilikten böyle bir çocuğu olması şaşırtıcı ki muhtemelen Elliot Jinsung gibi kule tarihinin ilk zamanlarında doğmuştur.
Androssi öksüzdü ama bir şekilde prensesleri bulan değişiğin ağına takılmıştı. Androssi'nin tek bir boynuzu olması melez olma ihtimalini arttırıyor belki ebeveynlerinden biri Elliot'un annesiyle aynı ırka mensuptu. Eğer Elliot'un Androssi'ninkini andıran başka bir shinsoo niteliği varsa daha net bir fikrimiz olabilir ama aralarında bir bağ olabileceğini gösteren pek bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık