Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Hoaqin muhabbetinde bırakmıştım seriyi okumayı. Nasıl gidiyor seri, baya bölüm birikti mi, Trsi var mı, daha da önemlisi yastık taşıyıp her an uyuyabilen biri vardı, duruyor mu o eleman? :)

Hoaqin muhabbetinde bırakmıştım seriyi okumayı. Nasıl gidiyor seri, baya bölüm birikti mi, Trsi var mı, daha da önemlisi yastık taşıyıp her an uyuyabilen biri vardı, duruyor mu o eleman? :)
Tr çeviride bir süredir sıkıntı. Sürekli uyuyan eleman hala seride ama şu sıralar pek gözükmüyor. 10-15 bölüme tekrar gözükür.
Şu an seri daha çok Baam kimdir vs. öğreniyoruz/öğrendik.

--
Kallavan gözüktü. Jinsung reyiz muhtemelen ölecek kendinizi hazırlayın :/

Son düzenleme:
jinsung u oldurmez daha...
ama hakikaten yuri cok pis sıkıştı.
sanirim baam butun tekniklerini gostericek.sondada
kotu tarafini gostericek.

jinsung ölmeeez. aslında şu durumda evankell ve fug ekibi o tarafta bulunanları tutabilir gibi duruyor. tabi karaka, white ve yuri dahil olması gerek. jinsung bu ekip toplanıp kaçana kadar karaka'yı oyalasa yeter. ama onlar kaçınca jinsung nasıl çıkar bilmiyorum.

Metinler yokmu hala yav.:(

jinsung ölmeeez. aslında şu durumda evankell ve fug ekibi o tarafta bulunanları tutabilir gibi duruyor. tabi karaka, white ve yuri dahil olması gerek. jinsung bu ekip toplanıp kaçana kadar karaka'yı oyalasa yeter. ama onlar kaçınca jinsung nasıl çıkar bilmiyorum.
Aslında Ephasion Evankhell'in daha güçlü olduğunu biliyor ve Sharon + diğer HR ile Kallavan gelene kadar onu oyalamaya çalışıyor ki bu bölüm gördüğümüz üzere pek başarılı değiller. Kallavan da Jinsung yüzünden yakında varmayacak hadi Jinsung'u yendi geldi diyelim yaralı veya güçsüz olması muhtemel.

Şu an kötü giden tek taraf Hansung vs Chunhee oldu ki o da gayet beklendikti ama Yuri, noona'sıyla dövüşmek zorunda kalacak gibi duruyor. Jinsung 3. ve 4. Bölüklerin değil Kallavan'ın karşısına çıktığı için onlar Son İstasyon'a varacak demektir. Ama Evankhell Sharon gibi birkaç kişi gelse hissetmez bile gibi duruyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık