Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Tus evreniyle ilgili bir tahmin yazayım.
Tanrı kendini bir şekilde parçaladı ve axisler oluştu. Bu axislerin hepsini toplayan yeni tanrı olur.

Bölüm linki(Düşük kalite): https://thexmangas.wixsite.com/torrededios

• Hatsu ve Leesoo oradaki gemiler hakkında konuşurlar.
  • Gemiden inenlerin hepsi aynı şekilde giyinmiş. Giysilerinin üzerinde kan tüküren/kusan şeytana benzeyen bir simge var.
  • Vespa gemiden inenleri gizlice gözler.
  • Leesoo ve Hatsu ikilisi Vespa'nın fenerinden orayı izlerler.
  • Ahtapot peti olan kız da (Miseng'i zamanında dövüş alanında canavarlaştıran) aynı Vespa gibi bir grubu gizlice gözlüyormuş. Bu grubun ise farklı bir simgesi varmış.
  • Hatsu beklemekten sıkılıp onlarla yüzleşmeye gitmiş, onlara burada neler yaptıklarını sormuş.
  • Koon hâlâ aynı durumdaymış.
  • Yuri gelip Baam'a Koon hakkında bir şeyler söylemiş ve bu Baam'ı mutlu etmiş.
  • Androssi ve Hwaryun havuzdaymışlar.
  • Miseng, veri Eduan'ın Baam'a ve Koon'a verdiği türdeki aletle çalışıyormuş.
  • Baam gardiyanların tanrısının yanına, pirinç çömleğine dönmüş.
  • Hockney ile Boro son istasyon hakkında konuşuyorlar. Boro orasının güvenli olduğunu ve oranın yöneticisini anlatıyor.
  • Hatsu karşılaştığı herkesi yok ediyor. Kurallı olan bu kişilerden sadece bir tanesini hayatta bırakıp kim olduklarını ve burada ne aradıklarını soruyor.
  • Jinsung'u bir gemide görüyoruz. Gemiyi kullanan kişi dışındaki herkesi öldürmüş.
  • Kallaban bölüm sonunda gözüküyor. Yüzünün küçük bir kısmı gözüküyor ve piyano çalıyor.
  • Kallaban erkekmiş. (Geçen bölümde kendisinin Zahard'ın komutanları arasında 4. sırada olduğu söylenmişti.)

SUMMARY 315 TOWER OF GOD

Hatsu and Lesso talk, they wonder about the other ships and that.

They are shown to one person descending from a ship, all dressed the same, has a symbol of something like a demon spitting something.

Vespa spy them.

Hatsu and Lesso looking through the Vespa lighthouse.

The girl who had a pet octopus (the one that bewitched Miseng in the Battle of the factory) spied on another group like the one Vespa was spying on, these with a different logo.

Hatsu gets tired of seeing and will face them, and ask them what they do there,

Koon continues in the same state

Yuri says something to Baam that makes him happy, it's about Koon.

Bla bla bla between Androssi and HR, they are in a pool.

Miseng training, apparently he has that thing that Eduan gave to Baam / Koon to discover the nature of his Shinsoo.

Baam returns to the rice cooker with the DG, they start talking just a little

Hockney says something about brothers apparently

Hatsu destroys the guys he faces, apparently they were just regular, leave one unharmed and ask who they are and that.

Jinsumg hijacked a ship and killed all but 1, who is the one who runs the ship.

Kallaban appears with his back to the end of the cap (a bit of his face is shown), playing the piano

Kallaban is a man.

Bölümü okumuştum açıklamalarında paylaşılması iyi oldu.
Baam gardiyanın yanına dönmüş tamamlayamadığı gelişimi tamamlayacaktır.
Büyük ihtimalle son durakta Kallaban denen elemana cümbür cemaat dalacaklar, son darbeyi de baam indirecek veya hiç bulaşmadan Hatsularla topuklayacak.

Bölümü okumuştum açıklamalarında paylaşılması iyi oldu.
Baam gardiyanın yanına dönmüş tamamlayamadığı gelişimi tamamlayacaktır.
Büyük ihtimalle son durakta Kallaban denen elemana cümbür cemaat dalacaklar, son darbeyi de baam indirecek veya hiç bulaşmadan Hatsularla topuklayacak.
Bizimkilerin kallabanı alması imkansız. Yanlarında yuri evan olmasına rağmen sadece çatışmadab kaçarken ölmesinler buna bile şükür bence.Çöp karakaya benzemez durum :) Hem yhs ve evanhell gelmeyecek miydi.

Sen de luffy bmyi alırcılardan mısın.Bıktım artık şu saçma "toplu dalıp son vuruşu yapar" şeysinden.Bu seriye bulasmayın bari:D

Bizimkilerin kallabanı alması imkansız. Yanlarında yuri evan olmasına rağmen sadece çatışmadab kaçarken ölmesinler buna bile şükür bence.Çöp karakaya benzemez durum :) Hem yhs ve evanhell gelmeyecek miydi.

Sen de luffy bmyi alırcılardan mısın.Bıktım artık şu saçma "toplu dalıp son vuruşu yapar" şeysinden.Bu seriye bulasmayın bari:D
O kadar ofansif olmaya gerek yok da Kallaban'ın 60. sırada olan Evankhell'in saldırılarını durdurabilen yüksek seviyeci asları var ve o adam Kallaban'ın Evankhell'i yenebileceğinden epey emindi. Kallaban kesin ilk100de hatta yüksek ihtimalle ilk 50de.
Zahard emirleri verirken olasılıkları hesaba almış gibi gözüküyor. Yani Adori'nin hedefinin Gustang olduğunu varsayar, çift taraflı oynayan Maschenny'nin de Jinsung olduğunu göz önüne alırsak Zahard Kallaban'ı kurallıların peşinden gönderirken oraya kim gelirse gelsin durdurabilir diye düşünmüş olmalı.

Maschenny son istasyona seviyecilerin gittiğini söyledi ama muhtemelen kasten başlarındaki kişinin Kallaban olduğunu söylemedi ki Jinsung tek başına gitsin, dayak yesin.
Tabi 2. kat gardiyanının beklenmedik hareketi Zahard'ın hesaplarını bozabilir ama yine de kesin değil.

Baam ikinci dikeni kullanmayı öğrenmeye çalışıyor şu an ve bu dikenin uzay-zamanla ilgili güçleri var gibi duruyor. Baam bu gücü kaçmak ve diğerleini kurtarmak için kullanır muhtemelen, savaşa karışması düşük bir ihtimal.
Ayrıca Ryun Hoaqin'e anlaşma sunduktan sonra geri çekilmiş. Muhtemelen son klonun olduğu yere nasıl gidebileceğini söyledi ama o klon Hoaqin'den güçlü bakalım sonunda final formuna ulaşabilecek mi :D

Baam ikinci dikeni kullanmayı öğrenmeye çalışıyor şu an ve bu dikenin uzay-zamanla ilgili güçleri var gibi duruyor. Baam bu gücü kaçmak ve diğerleini kurtarmak için kullanır muhtemelen, savaşa karışması düşük bir ihtimal.
Şu gog mevzundan bi tek ben mi sıkıldım merak ettim.Baam gücünü 20 30 a katladı nerdeyse bu cehennem trenine girdiğinden beri.Yazar bence yanlış kurguluyor.Bu son Goga gidişi de hiç iyi olmadı bence.

Şu gog mevzundan bi tek ben mi sıkıldım merak ettim.Baam gücünü 20 30 a katladı nerdeyse bu cehennem trenine girdiğinden beri.Yazar bence yanlış kurguluyor.Bu son Goga gidişi de hiç iyi olmadı bence.
Evet kaç oldu sayamadım, adam bildiğin free power up fışkırtıyor. Döve döve güçlendiriyor, aile liderlerinin o kadar güçlü olması şaşırtıcı değil :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık