Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Haber var mı ? Yeni bölümden Sıu dan öldü mü ? Corona mı ? Oldu yeter da bu özlem
Siu akciğer kanseri olmuş arkadaşlar. Uzun süre bölüm gelmeyebilir. Ölümcül bir hastalık umarom senaryoyu yardımcılarına anltır da seriyi bitirirler. Siu evreninden başka hikayeler de okuruz umarım.

Siu akciğer kanseri olmuş arkadaşlar. Uzun süre bölüm gelmeyebilir. Ölümcül bir hastalık umarom senaryoyu yardımcılarına anltır da seriyi bitirirler. Siu evreninden başka hikayeler de okuruz umarım.
Kanser olduğu nerede geçiyor?

Yanlış çeviri olduğu yazıyor burada.

Böyle bi hastalığı ilk defa duydum meğersem çok nadir bi hastalıkmış akciğer fıtığı. Öyle kanser gibi ciddi bir şey değilmiş yani.

Evet Akciğer kanseri değilmiş. Ben redditteki postu okuduğumda akciğer kanseri hastalığının yanlış çeviri olduğu yazmıyordu. Bugün tekrar araştırınca yaşadığı sıkıntının sırt ağrılarıyla ilgili bir hastalık olduğunu öğrendim. Siu bence senaryoya odaklanıp çizim işini iyi asistanlara bırakmalı. Zaten tatil döneminde seri ile ilgili kritik bölümleri nasıl işleyeceğine karar veriyormuş. ileri tahmin yeteneklerime dayanarak 1 ay içinde serinin devam edeceğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık