Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Son iki bölümü izleme fırsatım olmadı. Final de çıksın da öyle izleyeyim : ))

Bu arada animeye denk gelen bölümlerde birikmişti. Daha önce bir arkadaş söylemişti ama benim yeni görme fırsatım oldu. Bilmeyenler için ben debelirteyim

Mangasının 28. Bölümününden itibaren (animede yayınlanmış olan kısım) yazarın kendi blogunda paylaşmış olduğu bilgiler yer alıyor. Bir nevi kendisi spoiler veriyor ve bazı bilgileri detaylandırıyor anladığım kadarıyla. İlgilenen arkadaşlar göz atabilirler.
Kütüphane kısmında 1. Sezon blog çevirileri var. 1. Bölümden itibaren veriyor bu bilgileri. Zaten seride bildiğimiz çoğu şeyi bu blog yazılarından soru cevaplardan veya Cafe naver buluşması mı ne yapıyorlar oralardan çıkan bilgilerden biliyoruz. Ayrıca bloglarda bir dram var adam acı çekerek çiziyor resmen. Her hafta bileğim bileğim diyor.

Kütüphane kısmında 1. Sezon blog çevirileri var. 1. Bölümden itibaren veriyor bu bilgileri. Zaten seride bildiğimiz çoğu şeyi bu blog yazılarından soru cevaplardan veya Cafe naver buluşması mı ne yapıyorlar oralardan çıkan bilgilerden biliyoruz. Ayrıca bloglarda bir dram var adam acı çekerek çiziyor resmen. Her hafta bileğim bileğim diyor.
Konuya baktım. @Eustass Captain Kid 'in eline sağlık. Belki mangaya dair spoiler vardır diye içeriğine bakmadım. Dediğim gibi animenin son 2 bölümünü de izlemedim henüz. 1. sezon bitince hepsini okurum. Ya da animeye denk gelen bölümleri okurken yayınlananları okurum.Şu ana kadar 3 tane okudum. Manga'da 31. bölümdeyim şuan. Animede 10.

Güzel bilgiler var. Seride çok fazla yer ayırmayacağını falan da söylüyor. Bu da eğer isterse seriyi çok daha fazla uzatabileceğini gösteriyor sanırım.

Konuya baktım. @Eustass Captain Kid 'in eline sağlık. Belki mangaya dair spoiler vardır diye içeriğine bakmadım. Dediğim gibi animenin son 2 bölümünü de izlemedim henüz. 1. sezon bitince hepsini okurum. Ya da animeye denk gelen bölümleri okurken yayınlananları okurum.Şu ana kadar 3 tane okudum. Manga'da 31. bölümdeyim şuan. Animede 10.

Güzel bilgiler var. Seride çok fazla yer ayırmayacağını falan da söylüyor. Bu da eğer isterse seriyi çok daha fazla uzatabileceğini gösteriyor sanırım.
Seriyi istediği kadar uzatabilir. Önceden yazdığı aynı evrende geçen seriler var. Kulenin dışarısı falan malzemesi sınırsız. Talse Uzer Story diye bakabilirsin tower of god fandom dan. Bizim hikayeye dair bir spoiler yok içerisinde.

Yıllardır animesi çıksa da görsek diye hayal ettiğim malum sahneyi gördüm ya şu an tatmin olmuş hissediyorum animeyle.

Hayırlı olsun malum sahnenin olduğu bölüme gelmişiz. Güzel bir sezondu ama keşke seksen webtoon bölümünü 12 anime bölümüne sığdırmaya çalışmasalardı. Çok daha güzel olabilecekken harcandı biraz.

Androssi ve Anak'ın seviyeci ile bu şekilde mücadele etmeleri iyi olmamış. Sadece animesini izleyen biri, seviyeci birinin gücünü tam kavrayamaz.
Yuri şu çizgi dünyanın en güzel varlığı olabilir.

Animeye yeni başlayacaklar varsa yüksek ses açma imkanları yoksa kulaklık kullanmalarını öneririm. Gerçi her halükarda kulaklık daha iyidir. Bölüm içerisindeki müzikler çok iyi.

Şu ana kadar favori karakterlerim Khun ve Lero Ro. Tabi Lero Ro'nun serideki yeri çok fazla değildir muhtemelen. Yu Han Sung belirsiz bir karakter kötü gibi gözüken iyi olabilir.

12. Bölümde beklenen oldu o hissi vermişti zaten. Ama umarım sebebi bencillikten öte bir şeydir.

Androssi ve Anak'ın seviyeci ile bu şekilde mücadele etmeleri iyi olmamış. Sadece animesini izleyen biri, seviyeci birinin gücünü tam kavrayamaz.
Yuri şu çizgi dünyanın en güzel varlığı olabilir.
Bana tuhaf geldi zaten izlerken. Diğer seviyeci gibi gücünün kısıldığına falan da vurgu yapılmamışken bu kadar diş geçirmemeleri gerekirdi. Ama Androssi nasıl Jahad prensesi olmuş onu tam anlamadım. Yuri ile aralarında neden bu kadar güç farkı var vs. Sen biliyorsundur tabi de biz de öğreniriz vakti gelince : ))

Bana tuhaf geldi zaten izlerken. Diğer seviyeci gibi gücünün kısıldığına falan da vurgu yapılmamışken bu kadar diş geçirmemeleri gerekirdi. Ama Androssi nasıl Jahad prensesi olmuş onu tam anlamadım. Yuri ile aralarında neden bu kadar güç farkı var vs. Sen biliyorsundur tabi de biz de öğreniriz vakti gelince : ))
Spoiler'lık bir durum yok ben söyleyeyim. :/ Androssi prenses ama kuleyi yeni tırmanmaya başlamış bir kurallıdan başka bir şey değil. Yuri ise yüz yıllar önce kulenin tepesine ulaşmış ve seviyeci olmuş birisi. Arada devasa bir güç farkının olması normal yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık