Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

Webtoon biraz okumuştum.2 bölüm izledim animeyi.İzlenmeyecek gibi değil izleniyor ama olmamış be.

O kadar mı bütçe eksiğiniz vardı bu animasyon nedir böyle.Grafikçiler biliyordur hani ekran kartında kalite seçersin de kenarlar yuvarlaklaşır.Performans seçersen de kırık çizgili olur nesnelerin kenarı.Hah işte karakterlerin sınırları öyle gözüküyor.Ekran kartını düşüğe almış gibi.

Yani bu kadar ünlü bir seriye de mi bütçe ayıramadınız para harcayamadınız hiç anlayamıyorum.
Son 2 bölümde toparladılar anca. En dandik serilere bile ölümüne abanıp şuna öksüz muamelesi çekmeleri akıl alır gibi değil cidden de. Bu rezilliklerine rağmen epey tuttu animesi. Olur da 2. sezonu çıkarsa o zaman daha düzgün bir iş çıkarırlar diye umut ediyorum.

Son 2 bölümde toparladılar anca. En dandik serilere bile ölümüne abanıp şuna öksüz muamelesi çekmeleri akıl alır gibi değil cidden de. Bu rezilliklerine rağmen epey tuttu animesi. Olur da 2. sezonu çıkarsa o zaman daha düzgün bir iş çıkarırlar diye umut ediyorum.
Konuyu bilmeme rağmen 2 bölüm gayet keyifli ve akıcı geçti.Tutması doğal.Tabii ilk bölümdeki olayları çok hızlı geçtiklerini farkettim onu yanlış yapmışlar.Prensesle karşılaşmasına 2 bölüm ayırmaları gerekirdi.

Son iki bölümü izleme fırsatım olmadı. Final de çıksın da öyle izleyeyim : ))

Bu arada animeye denk gelen bölümlerde birikmişti. Daha önce bir arkadaş söylemişti ama benim yeni görme fırsatım oldu. Bilmeyenler için ben debelirteyim

Mangasının 28. Bölümününden itibaren (animede yayınlanmış olan kısım) yazarın kendi blogunda paylaşmış olduğu bilgiler yer alıyor. Bir nevi kendisi spoiler veriyor ve bazı bilgileri detaylandırıyor anladığım kadarıyla. İlgilenen arkadaşlar göz atabilirler.

20-24 bölüm yapsalardı animasyon kalitesinden bağımsız insanların cidden seveceği bir iş çıkarırlardı.Webtoon'u daha çok sevmemi sağladı benim açımdan Siu cidden genel webtoon kalitesini baz alınca çok üst seviye iş çıkarmış.

En az 20 bölüm yapılması gereken animeyi 13 bölüm yapıp onda da bazen filler veya önemsiz sahneleri koyarsan geçmiş olsun. Animeciler manhwayı kesinlikle kaçırmasın. Toeide böyle materyal olacak herifler ağlardı sevinçten, bunlar kese kese gidiyorlar.

En az 20 bölüm yapılması gereken animeyi 13 bölüm yapıp onda da bazen filler veya önemsiz sahneleri koyarsan geçmiş olsun. Animeciler manhwayı kesinlikle kaçırmasın. Toeide böyle materyal olacak herifler ağlardı sevinçten, bunlar kese kese gidiyorlar.
Azıcık tutan serinin 2 yıl geçmeden animesi çıkıyor bu adam yayınlayalı 10 yıl oldu daha iyisini hakediyordu.Japon olsa Oda kadar zengin olabilecek bir adam belki de kader işte.

Ben spoiler vermemiştim ya hu. Anime de bile güncelde değilim ki : ))
Animeden bir bölümle ilgili çıkarım yapmıştım spoiler sanılmış sanırım : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık