Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

1- one piece (dragon ball serisinden daha iyisini bulamam dedikten sonra izlediğim ve belkide izleyebileceğim en iyi seri..)
2- dragon ball--- efsane--
3- death note

4- bleach

5- naruto ( animesini takip ediyordum... bu kadar mı fiil girilir ... tobi obito , olayı dna olayı, şimdi de ne yaparlarsa yapsınlar karşısındakini küçümseyen madara... ne bu adam böyle. kimi kendine rakip olarak görülcek... pain ile olan savaşında jiraiya ve babasını görünmüştü... acaba madara narutonun arkasında Hashiramayı görmeyi mi bekliyor.:D
3. sırada artık hajime no ippo var...naruto liste dışı:D

Değişken mi.? Adamlar üç sezondur aynı hikayeyi döndürüp duruyorlar.
Orada çok yanlış bir kelime kullanmışım :D, yoksa hikayenin dönüp dolaşıp aynı yere gelmesi benim için de büyük bir eksi. Ben orada yalnızca hikayenin hızlıca farklı yöne kayabildiğini anlatmak istemiştim. Mesela çıkardıkları mangaların başarı grafiği çok hareketli olduğu için ana karakterlerimiz bir bölüm coşkulu bir bölüm karamsar olabiliyorlar.

Orada çok yanlış bir kelime kullanmışım :D, yoksa hikayenin dönüp dolaşıp aynı yere gelmesi benim için de büyük bir eksi. Ben orada yalnızca hikayenin hızlıca farklı yöne kayabildiğini anlatmak istemiştim. Mesela çıkardıkları mangaların başarı grafiği çok hareketli olduğu için ana karakterlerimiz bir bölüm coşkulu bir bölüm karamsar olabiliyorlar.
Orası öyle :), ama o da sıktı bir yerden sonra be, başlarda manga sıralaması yükselince bizde de bir heyecan bir sevinç oluyordu ama monotona bağladık artık pek bir heyecanı kalmadı o olayında..

Bende Bleach'i 2. sıraya koyuyorum değiştirmekle uğraşamadım buraya yazıyorum:D Toriko Bleach'e oranla konusunu daha iyi işleyen ve kendi mantığına daha sadık olan bi seri o yüzden ona olan saygımdan 2.sıraya koymuştum ama OP'tan sonra bleach gelir benim için o kadar seviyorum seriyi:D

1- Op
2- Bleach
3- Toriko
4- Naruto
5- Slam Dunk

Böyle oldu listem gerçi Naruto'nun ana karakteri minato olaydı bleach'le ikincilik için kapışırlardı ama malesef öyle değil

thosy

Top 10 :D
1- Tower of God
2- One Piece
3- Noblesse
4- Trace
4- Steins;Gate(anime)
4- Tiger&Bunny(anime)
5- FMA: Brotherhood(anime)
5- ID
5- Berserk
5- Vinland Saga
6- Death Note
6- Girls of the Wild's
6- Ares
6- Rurounin Kenshin(anime)
6- Naruto/Naruto Shippuuden
6- Hunter x Hunter
6- Magi
7- HSD Kenichi
7- Fairy tail
8- Toriko
8- Sun-Ken Rock
9- Bleach
10- Dragon Ball(anime, Dragon Ball Z'nin başlarına kadar izledim)
*Belki bir kaçı shounen olmayabilir.

Spor
1- Slam Dunk
2- Hajime no Ippo
3- Giant Killing
4- Kuroko no Basket
5- Baby Steps

Komedi
1- Beelzebub
2- Yotsubato!
3- Transfer Student Storm Bringer
4- School Rumble(anime+mangadan devam)
5- Zippy Ziggy
*Yotsubato! ve School Rumble muhtemelen shounen değil. Aslında bir daha düşündüm de Beelzebub dışındakilerden emin değilim sanırım. :D

1. Noblesse - The God of High School
2. Kuroko No Basuke
3. One Piece
4. History Strongest Disciple Kenichi
5. Girls of the Wilds

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık