Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tokyo Ghoul

2.sezonu izliyordum birden karşıma sansür çıkınca şaşırdım.Nette sadece sansürlü versiyon mu var yoksa olmayan hangisi bilen var mı acaba ?

4.bölüm

Adamı hapisten çıkarmaya gitti sırf adam Rize'nin kokusunu aldı diye dayak yedi.Bir sorar açıklama ister insan.Yada kaneki kendisi söylemeye çalışır en azından.Kavgaya tutuşmaları çok garip geldi doğrusu anlam veremedim.
Bilen yok mu ?

Sansürsüzü seri bittikten sonra veriliyor. İlk seriyi ayda 3 bölüm sansürsüz olarak yayınlamışlardı, seri bittikten sonra. 2. sezonun sansürsüzü yok şimdilik diye biliyorum yani.

Sansürsüzü seri bittikten sonra veriliyor. İlk seriyi ayda 3 bölüm sansürsüz olarak yayınlamışlardı, seri bittikten sonra. 2. sezonun sansürsüzü yok şimdilik diye biliyorum yani.
Eyvallah çok teşekkürler.Normalde beklerdim ama bu sefer durum farklı,zaten şunun şurasında kaç bölüm izleyeyim gitsin o zaman filler gibiyken umursamaya gerek yok.Herhalde çok saçma sansür yoktur.Yine izleyecektim de sadece farklı bir versiyon olup olmadığını merak ediyordum sağolasın.

Eyvallah çok teşekkürler.Normalde beklerdim ama bu sefer durum farklı,zaten şunun şurasında kaç bölüm izleyeyim gitsin o zaman filler gibiyken umursamaya gerek yok.Herhalde çok saçma sansür yoktur.Yine izleyecektim de sadece farklı bir versiyon olup olmadığını merak ediyordum sağolasın.
2. sezon için beklemeye gerek yok zaten, izle geç :D Hem animasyonda, hem de yaptıkları filler (yarı filler) senaryoda feci batırdı stüdyo.

2 gün önce başladım animesine ilk sezonu bitirdim 2. Sezona başladım şimdi bu anime bitti mi veya manga yoksa devam ediyor mu

2 gün önce başladım animesine ilk sezonu bitirdim 2. Sezona başladım şimdi bu anime bitti mi veya manga yoksa devam ediyor mu
Animesi 2 sezon olarak yayınlandı.
Animesi güzel değil işin açığı manga ile kıyaslayınca hem birinci sezon hem ikinci sezon bir sürü şeyi es geçtiler, 12 bölüme bir sürü sayıyı sığdırmaya çalıştılar, 2.sezon zaten iyicene koptu manga'dan, ben beğenmedim animesini.
İngilizcen varsa, şahsen mangayı en baştan okumanı öneririm.
Tokyo Ghoul mangası bitti. Ama sequel mangası var Tokyo Ghoul:re olarak.

Animesi 2 sezon olarak yayınlandı.
Animesi güzel değil işin açığı manga ile kıyaslayınca hem birinci sezon hem ikinci sezon bir sürü şeyi es geçtiler, 12 bölüme bir sürü sayıyı sığdırmaya çalıştılar, 2.sezon zaten iyicene koptu manga'dan, ben beğenmedim animesini.
İngilizcen varsa, şahsen mangayı en baştan okumanı öneririm.
Tokyo Ghoul mangası bitti. Ama sequel mangası var Tokyo Ghoul:re olarak.
İngilizce okumanıza gerek yok manganın çevirisi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık