Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

İlk oyunun o dövüş sistemine alışabilecek misin?
İlk oyunun dövüş sisteminde bu kadar zor ne var anlaması güç.

Senin bir şey yapmana gerek bile yok lol. Sadece kılıç işareti göründüğünde tıklayacan alevli kılıç göründüğünde iki kere tıklayıp kombo yapacan. Bu kadar basit aşdlfşrşffş. Hatta diğer iki oyunda daha zor hareketler bile var. Mesela ben kılıç bloklayıp karşı saldırıya geçmeyi zor yapıyorum.

Ben bitirmiştim zaten bu oyunu, biraz dandik bir sistemi olsa da alıştık oynuyoruz bir şekilde :D
Benim o şeye alışmaya gönlüm el vermemişti:d
İlk oyunun dövüş sisteminde bu kadar zor ne var anlaması güç.

Senin bir şey yapmana gerek bile yok lol. Sadece kılıç işareti göründüğünde tıklayacan alevli kılıç göründüğünde iki kere tıklayıp kombo yapacan. Bu kadar basit aşdlfşrşffş. Hatta diğer iki oyunda daha zor hareketler bile var. Mesela ben kılıç bloklayıp karşı saldırıya geçmeyi zor yapıyorum.
Oyun 98 yılında yapılmış olsaydı o dövüş sistemine bir şey demezdim ama 2007 yılı için bok gibi kombatı vardı. Hatta gördüğüm en kötüsü olabilir ya. Hani oyunlarda "kombat hü vuruş hissi hü" diye ağladığımı da görmemişsindir ama durum bu maalesef.

Benim o şeye alışmaya gönlüm el vermemişti:d

Oyun 98 yılında yapılmış olsaydı o dövüş sistemine bir şey demezdim ama 2007 yılı için bok gibi kombatı vardı. Hatta gördüğüm en kötüsü olabilir ya. Hani oyunlarda "kombat hü vuruş hissi hü" diye ağladığımı da görmemişsindir ama durum bu maalesef.
Sistemi sıkıcı bulmak ayrı şey zorlanıp oynamakta güçlük çekmek ayrı şey. Gerçi ikincisini ima etmemiş de olabilirsin hemen atladım ama :ehe:

Bu arada sistem sıkıcı olsa bile(ki ben bir yerden sonra eğlenmiştim) kılıç efektleri kesinlikle çok iyiydi. Bunun için gerçek bir kılıç ustası getirmişlerdi.

Sistemi sıkıcı bulmak ayrı şey zorlanıp oynamakta güçlük çekmek ayrı şey. Gerçi ikincisini ima etmemiş de olabilirsin hemen atladım ama :ehe:

Bu arada sistem sıkıcı olsa bile(ki ben bir yerden sonra eğlenmiştim) kılıç efektleri kesinlikle çok iyiydi. Bunun için gerçek bir kılıç ustası getirmişlerdi.
Sistem sıkıcıdan ziyade başarısız. Çok kötü bir seçim. Hikaye falan muhtemelen diğer oyunlardan iyi bile olabilir ama hikayeyi oynayabileceğin bir mekanik yoksa, cıks.

Bu özelliği 3.oyunda getirdiler ya öncekiler zorluyordu. Bende huy da vardır benzer olanlar yan yana olacak bankayı sınıflandırmaktan baya zaman harcardım . Şimdi 3kes başladım toplamadan gidiyorum :D Nereyi gördün gir mağara ev kutulara bak olmadık yerden güzel kılıç çıkabiliyor. Lakin okul setlerini tamamla onlara uğraş hem saldırı-savunma hem xp için. Hangi haritadasın ?
Hangi harita derken? Görev olarak en son Dendoline mi ne adı o adama tiyatro yaptık. Kutu konusuna gelirsek zaten her gördüğüm kutuya, çuvala, fıçıya bakıyorum. Uyduruk silahları bile topluyorum kullanmasam bile satıp üç beş yolumuzu buluyoruz. Okul setleri dediğin şeye hiç denk gelmedim daha. Şimdilik sadece ana görevler ve ikincil görevler üzerinden gidiyorum. Daha panolardaki iş ilanlarına pek bakmadım.

Ben Skyrim'de acımadan unlimited carryweight hilesiyle oynuyordum acımadan :D

Hile falan diyebilirsiniz de Kayserili adamız biz arkadaş. Şu taşı atmasa mıydım yok hangisini seçsem iki tur dönüp mağaraya kalanları toplayım diye diye zevk alamıyordum adldldldl

Oyunların maksadı zevk almak sonuçta.
Ben de aynı kafadayım Skyrim'de hile kullanmadan oynayınca gram zevk almıyorum. Skyrim'i hilesiz oynasaydım eğlenmek için girdiğim oyundan daha çok stres olup çıkardım. :)

Ben de aynı kafadayım Skyrim'de hile kullanmadan oynayınca gram zevk almıyorum. Skyrim'i hilesiz oynasaydım eğlenmek için girdiğim oyundan daha çok stres olup çıkardım. :)
Şu taşıma sistemi hariç pek hile kullanmayı gerektirecek kadar zor bir oyun değil bence. Hatta ben neredeyse hiç pot kullanmıyorum bile. İyileştirme büyüleri yetiyor.

Şu taşıma sistemi hariç pek hile kullanmayı gerektirecek kadar zor bir oyun değil bence. Hatta ben neredeyse hiç pot kullanmıyorum bile. İyileştirme büyüleri yetiyor.
Bir kere alışınca insanın eli hep hileye gidiyor. O yüzden Witcher'de henüz hiçbir hile kullanmadım. Kullanmadan bitirmeyi hedefliyorum. :)

Hangi harita derken? Görev olarak en son Dendoline mi ne adı o adama tiyatro yaptık. Kutu konusuna gelirsek zaten her gördüğüm kutuya, çuvala, fıçıya bakıyorum. Uyduruk silahları bile topluyorum kullanmasam bile satıp üç beş yolumuzu buluyoruz. Okul setleri dediğin şeye hiç denk gelmedim daha. Şimdilik sadece ana görevler ve ikincil görevler üzerinden gidiyorum. Daha panolardaki iş ilanlarına pek bakmadım.

Pano görevleri seni sen yapan seni ailenden alınıp mutasyona uğratmalarına sebep olan cenevar görevleri. Onları asıl yapman lazım ki ismin hakkını ver. Bence yanlış metot ya da ben rp kafasında biriyim bana öyle geldi. Okul görevlerini illa ki almışsındır griffin ayı kedi okulu falan diagramları çıkmıştır kutulardan kontrol et.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık