Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Walking Dead

Tekrar bakıyordum da; Negan, Rick'i istese de öldüremezdi. Sanırım ona karşı hayranlık besliyordu. Kendisinin korkuyla başardığı şeyleri, Rick hem korku hem de sevgiyle başardı. Çizgi romanı okuyalı uzun zaman oldu, Dwight'ın hikayesi ne kadar farklı hatırlamıyorum. Yahu dizide adama öyle şeyler yapmış ki, 10 saniye katlanamazsınız. Ölüm korkusuyla alakası yok bunun.

Bu arada Rick Grimes'a özel bir film gelecek sanırım. Kendisi sinematik evrende helikopter ile alınmıştı. Muhtemelen oradan devam edecek bir film olacak.

Shane, Abraham, Darly ve Rick'in ekip olup da indiremeyeceği topluluk yoktur diyeyim. Dördünü bir arada görmek isterdim.

Sadece 1. sezonunu izleyip bıraktığım The Walking Dead'i tekrardan izlemeye başlayacağım. Bu muazzam reklam için teşekkürler Can Yaman ve Disney+

Yıllar önce valinin öldükten sonrasında seriyi izlemeyi bırakmıştım. Dün tekrar başladım. Bu lizzie iyi ki whispererlara denk gelmemiş, yoksa twd evreninde kimse kalmazdı.
Serinin açık ara en ürkütücü karakteriydi. Coral ablanın ellerine sağlık seride en sağlam kadınlardan.

Gerçi çizgi roman konusuymuş. Diğer konuya yöneticiler taşır gerek görürse.

Rickli yeni seri iyi başladı. Trailerda hiç fark etmemişim elinin kesildiğini görünce bir ne oluyoruz dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık