Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Walking Dead

Cizgi roman icin dedim. Bende diziyi uzun zamandir izlemiyorum.
Çizgi roman fazla bile uzadı zaten. Verdiğin linkte söylenen doğru. Bu konu üzerine seri sonsuza kadar devam edebilir. Bir yerde bitmesi gerekiyor artık. Zombi meselesi açıklanamayacak, o yüzden karakterler ufka doğru gider, seri de öyle biter.

Çizgi roman fazla bile uzadı zaten. Verdiğin linkte söylenen doğru. Bu konu üzerine seri sonsuza kadar devam edebilir. Bir yerde bitmesi gerekiyor artık. Zombi meselesi açıklanamayacak, o yüzden karakterler ufka doğru gider, seri de öyle biter.
Zombi isi nerde cikti onu gosterseler iyiydi. Ucu kacik kalmasi kotu.

@Smoker bir şey merak ettim çizgi romanı okumadım ama diziyi neredeyse tamamen bitirdim. Diziyi izlediysen Rick'in öldüğünü sanıyorlar. Ancak Rick nehir de sürükleniyor ondan sonra Saviors sezonundan kalan bu hurdalıkta yaşayan ekibin lideri kadın Rick'i kurtarıyor. Ardından Rick ve kendisini helikopterli bir ekip gelip alıyor ve gidiyorlar. Çizgi roman da bu alan ekip açıklandı mı ? Veya çizgi roman da böyle bir şey yaşandı mı ?

@Smoker bir şey merak ettim çizgi romanı okumadım ama diziyi neredeyse tamamen bitirdim. Diziyi izlediysen Rick'in öldüğünü sanıyorlar. Ancak Rick nehir de sürükleniyor ondan sonra Saviors sezonundan kalan bu hurdalıkta yaşayan ekibin lideri kadın Rick'i kurtarıyor. Ardından Rick ve kendisini helikopterli bir ekip gelip alıyor ve gidiyorlar. Çizgi roman da bu alan ekip açıklandı mı ? Veya çizgi roman da böyle bir şey yaşandı mı ?
Dizide olaylar nasıl oluyor tam bilmiyorum, ancak çizgi romanda Rick olayı aşağıdaki gibi gerçekleşiyor. Spoiler yemek istemeyen bakmasın.

O grubun adı Commonwealth, seride görülmüş en büyük topluluk. Rick'i onların askerlerinden biri vuruyor, dönüştükten sonra da oğlu Carl kafasına sıkıyor.

Dizide olaylar nasıl oluyor tam bilmiyorum, ancak çizgi romanda Rick olayı aşağıdaki gibi gerçekleşiyor. Spoiler yemek istemeyen bakmasın.

O grubun adı Commonwealth, seride görülmüş en büyük topluluk. Rick'i onların askerlerinden biri vuruyor, dönüştükten sonra da oğlu Carl kafasına sıkıyor.
Hee anladım o zaman teşekkürler.
Diziden spoiler yemek istemeyen bakmasın.
Dizi de şöyle oluyor. Neganla olan savaşı kazandıktan sonra topluluklar bir süre uyum içinde yaşıyorlar. Sonradan bir fırtına çıkıyor. ve bir köprü yıkılıyor. Bu köprü de yanlış hatırlamıyorsam kingdom da bağlanan köprü bu köprüyü tamir ederlerken bir horde geliyor. Rick de köprüyü patlatıyor. Hordela beraber nehir de sürükleniyor. Genel itibariyle bu şekilde oluyor.

Bir ara ne popülerdi şu seri, 10 bölüm arka arkaya izlemişimdir. Çizgi romanını da böyle okuyordum. Sonra her ikisinde de güncele geldim ve yavaş yavaş bıraktım. Çizgi romanın sonunu geçenler de okudum, fena bir son değildi. Zombi temalı serileri içerisinde en tutarlısı ve gerçeğe en yakın seri bu olabilir.

Bu arada, dizi ve çizgi roman arasındaki fark çok. Her ikisine de bakın derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık