Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Ftwd izliyorum bunu bıraktıktan sonra başlamıştım tekrar buna bulaşmim ozaman..
Son sezonlardan pek zevk almıyorum ben. İzleyesim bile gelmiyor hatta. Sırf sonuna kadar izlemiş olmak için devam ediyorum. Zamanında çok zevk alarak izlerdim fakat baya soğudum son zamanlarda. Çizgi romanını okumak lazım bir ara.

Son sezonlardan pek zevk almıyorum ben. İzleyesim bile gelmiyor hatta. Sırf sonuna kadar izlemiş olmak için devam ediyorum. Zamanında çok zevk alarak izlerdim fakat baya soğudum son zamanlarda. Çizgi romanını okumak lazım bir ara.
Yeni sezon senarist değisiyo diye bi haber cıkmıştı 9 sezon toparlar belki.

7.sezon başında bırakmıştım. 2 sezondur zorla 3-4 bölüm izliyorum sonra bir şey olmaz diye bırakıyorum. Eskiden sabaha kadar bölüm düşsün diye beklediğim dizinin adını bile zar zor hatırlıyorum. Mahvettiler :(

7.sezon başında bırakmıştım. 2 sezondur zorla 3-4 bölüm izliyorum sonra bir şey olmaz diye bırakıyorum. Eskiden sabaha kadar bölüm düşsün diye beklediğim dizinin adını bile zar zor hatırlıyorum. Mahvettiler :(
Diziyi canlandırmanın tek yolu bence; geçerli mantıklı bir nedenle bir hedef için yola çıkmaları. Hedef tedavi ilaç falan olabilir. 2 sezon böyle yapsalar yeni yerler görsek özellikle şehir içlerinden falan geçseler artık kırsaldan bir kurtulsalar iyi olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık