Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Sezon 7 tamamiyle Sezon 8 için ön hazırlık sezonu olmuş resmen..
En boş sezon finali bu oldu herhalde.. Normalde sezon finalleri sonuçlanan büyük savaşlar olurken bütün herşeyi sezon 8'e bıktılar. Ayrıca savaş sahnesi sırasında ki müzik berbat ötesiydi. Kaplan da dost düşman nasıl ayırıyor merak ettim. Kocaman bir hayal kırıklığı oldu benim için bu koca sezon.

Mihawk

Sezon 7 tamamiyle Sezon 8 için ön hazırlık sezonu olmuş resmen..
En boş sezon finali bu oldu herhalde.. Normalde sezon finalleri sonuçlanan büyük savaşlar olurken bütün herşeyi sezon 8'e bıktılar. Ayrıca savaş sahnesi sırasında ki müzik berbat ötesiydi. Kaplan da dost düşman nasıl ayırıyor merak ettim. Kocaman bir hayal kırıklığı oldu benim için bu koca sezon.
İyi ki izlememişim.

Genelde finalleri muhteşem olurdu TWD'nin. Lakin bu sezon başlangıç, hikaye örgüsü ve bitiş aşırı kötüydü. Hele ki o Çöpçülerin ihanet edeceği apaçık ortadaydı. Shiva'nın bunları kurtaracak hamleyi yapacağı diğer 2 müttefikin yardıma geleceği falan nasılda belliydi. Güzelim dizinin içine ettiler ya da mangası böyleydi bilemem ama bu sezon gerçekten de vasatın altındaydı.

Koskoca Negan(Saviors) oluşumunun tek sezonla hallolacağını düşünmüyorsunuz herhalde. Gayet beklenilen şekilde sona erdi, hafif aksiyon, hafif duygusala bağlayıp sezonu kapadılar.

Koskoca Negan(Saviors) oluşumunun tek sezonla hallolacağını düşünmüyorsunuz herhalde. Gayet beklenilen şekilde sona erdi, hafif aksiyon, hafif duygusala bağlayıp sezonu kapadılar.
Negan, TWD için yankou diyorsun yani.. Doğru haklısın aslında.. Ama sezonda bi aksiyon olarak kapansa iyiydi. Geçen sezon efsane bitmişti mesela millet gün saymıştı

Fear The Walking Dead Başlamış beyler hiç uyandırmıyorsunuz.. 4 bölüm birikmiş. takipçilerine duyurulur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık