Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 41 31.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 90 68.7%

• Kullanılan toplam oy
    131
Projede John howe ve Howard shore olsun gerisi önemli değil benim için yüzüklerin efendisi filmlerini efsane yapan bizi o dünyanın içine çeken tasarımlar ve müziktir bu iki adam inşallah olur.Tabii başrollerde önemli mesela witcher için Henry cavill nokta atışı bir seçim burada da nokta atışı bir seçim bekliyorum.Game of thrones serisinin sezonlarını 3 er kez izleyen ben lotr dizisinin her bölümünü kaç kere izleyeceğimi düşünemiyorum zamanında hayalini kurardık şu lotr dizisi diye şimdi şaka maka gerçekleşiyor ve 5 sezonla kalmayacaktır dallanıp budaklanacaktır uzun yıllar doyuracaktır bizi.

Silmarillion önsözüne bakıyordum da bu Tolkien’in oğlunun demesine göre babası 1917lerden ölümüne kadar uğraşmış bununla ve 50 yıllık bi birikimi bu derleyip toparlayarak kitap haline getirmiş. 50 yıl boyunca işlemiş herif, eklemiş, çalışmış ve bu eser ortaya çıkmış. Beklentimi yükseltti.
Bitiremedi. Bazı kısımlar yok, bazı kısımlar karalama yazılmış, okunamadığı için kitaba konulmamış. Peçete, kitap kenarı gibi yerlere not almış Tolkien hep. Aklına geldikçe yazmış sürekli. Aslında Yüzüklerin Efendisi yerine, Silmarillion'u tamamlamak istemiş önce, fakat yayınevi baskısı olunca önce üçlemeyi yazmış.

Projede John howe ve Howard shore olsun gerisi önemli değil benim için yüzüklerin efendisi filmlerini efsane yapan bizi o dünyanın içine çeken tasarımlar ve müziktir bu iki adam inşallah olur.Tabii başrollerde önemli mesela witcher için Henry cavill nokta atışı bir seçim burada da nokta atışı bir seçim bekliyorum.Game of thrones serisinin sezonlarını 3 er kez izleyen ben lotr dizisinin her bölümünü kaç kere izleyeceğimi düşünemiyorum zamanında hayalini kurardık şu lotr dizisi diye şimdi şaka maka gerçekleşiyor ve 5 sezonla kalmayacaktır dallanıp budaklanacaktır uzun yıllar doyuracaktır bizi.
Oyuncu olarak Vin Diesel ve Megan Fox isimleri konuşuluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 13, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık