Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Legendary Moonlight Sculptor

Konu senin hiç yorum attığın yok, tek başına oynamak sarmıyor. Gamer'a da bakmıyorsun.
Büyük konuşmayım ama 70-80 bile olsam, bu teknoloji gelsin oynayacağım. Gerçek Pk yapmak istiyorum bende. Yugi-Oh dan beri var bu oyun içine girme muhabbeti hala bekliyoruz.:(
Abi benim de hayalim de ben birkaç bölüm öndeyim. Ondan yorum yapmıyordum arada spoiler kaçmasın ağzımdan diye.

Sanal gerçeklikte hapsolma kısmı olmadığı sürece pek ilginç yanı yok hiçbiri gerçek değil sonuçta ama bir şans veririm belki :/

Sen bir de ileride neler yapacağını gör. :D:D

Novelinden spoiler vereyim mi? :D Gerçi en okuduğumdan beri kaç ay geçti hatırlamıyorum.
Verme yahu, Gamer daki çocuğa bu 10'a katlar herhalde, iyi atik çıktı. Diğeri ancak konuşuyor. Sadece şeyi söyle başka taraflar falan da ortaya çıkıyor mu, yoksa hep bu çocuk üzerinden mi ilerleyecek? Hikayenin biraz genişlemesi lazım.:D Bunun Türkçesi yok değil mi?

Verme yahu, Gamer daki çocuğa bu 10'a katlar herhalde, iyi atik çıktı. Diğeri ancak konuşuyor. Sadece şeyi söyle başka taraflar falan da ortaya çıkıyor mu, yoksa hep bu çocuk üzerinden mi ilerleyecek? Hikayenin biraz genişlemesi lazım.:D Bunun Türkçesi yok değil mi?
Valla çok fazla okumadım zaten. Sadece bir yere gidecekler, ondan sonra birkaç olay olacak oraları okudum. Bu 4 kitaba tekabül ediyor novelde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık