Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The God of High School

Türkçe çevirinin günceli gelmediği için (can sıkıntısından), dikkatli bir şekilde ilk baştan yeniden okumaya başladım. (Normalde dikkatli bir okuyucu değilim. 2. kez okuyunca daha iyi anlıyorum.) Ve önemli olarak gördüğüm sahneleri paylaşmaya karar verdim. Gerekirse üzerinde tartışırız, güzelce. (Tabi birde boş zamanlarımda okuyorum. O yüzden yavaş yavaş paylaşırım sahneleri.)^^

(Sayfalar ve yorumlarım spoilerların içerisindedir.)

İlk olarak 1. Bölüm

Bu iki sahnede bahsedilen "proje" bence "God Of High School" projesi. Gerçi GOH başvuruyla değil, davetiye ile alım yapıyordu. Ancak ilk bölümlerde birçok gereksiz karakter gördük. Bekli onlar başvuru yapmış olabilir.
İkinci sahnede adamın "Çabuk ol, fazla vaktimiz yok." Demesi de GOH birincisini kullanarak birşeyler yapacaklarını düşünmeme neden oldu.

Bu sahnede herkesin bildiği, o adamın sol eliyle adayı ezdiği sahne. Oldukça gizemli ^^

Ve bu bölümde, son olarak Jin Mo-Ri'nin tek aile üyesinin dedesi olduğunu öğrendik.

Okudukça konuya dikkatimi çeken/önemli yerleri yazarım. ^^

5. Bölüm (Önemli Sahneler)

Bu bölümde, 1. bölümde ortaya çıkan gizemli adamımız Pentagon'a giriyor. (Cüneyt Arkın'ı geçti.) :cool:
Ve amerikan başkanına kendini tanıtıyor.

"Park Moo Jin" Bu adam büyük ihtimalle Jin Mo-Ri ve Jin Tae-Jin'in akrabası çıkacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık