Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The God of High School

Ootatsumaki

dövüş mangalarında haraketleri çok titiz incelerim ama bende bu mangayı okurken anime izlermiş gibi bir hisse kapılıyorum bir ara baya bir ingilizce okudum ama hızlı hızlı geçtiğim için pek birşey anlamadım şimdi çeviriyi bekliyorum.
tanıtım için teşekkürler

Yaklaşık bir aylık bekleyişin ardından Türkçe çevirinin yeni bölümü yayınlandı.

39
Sanırım hakemin söylediklerinin verdiği gazla Yu Mi Ra (oh be sonunda :) ) kendini geliştirmeye başlayacak.

Bence ileride yukarıdaki sahne ile hakimlerin öldürülmesi olayının veya Jin Mo Ri'nin dedesinin kavga ettikleri kişilerin bir bağlantısı çıkacak.

* Hakemin kör haliyle, titreşimi hissederek hakemlik yapabilmesi de beni ayrıca heyecanlandırıyor. :)

Sanırım yine çok güzel bölümler bizleri bekliyor. ;)

Teşekkürler Kotonaru

------
Ayrıca MyAnimeList'e eklemesi için yaptığım istek sonuçsuz kaldı. Anladığım kadarıyla web comic olduğu için kurallara uymuyormuş. :/
Hello emremutlu93,

As stated in this thread, The God Of High School does not meet the Database Guidelines as it's an unpublished web comic.

thosy

Myanimelist Tower of God'ın açılan konusunu defalarca kapattı. Webtoonların çoğu ekli değil sitede. Neden açılmıyor konuları anlamıyorum. Crepescule, Girls of the Wild's ve Noblesse dışında webtoon yok sanırım. Tower of God, Orange Marmalde, God of High School serileri(daha çok seri var ama şu an aklıma bunlar geldi) yok.

Sanırım Türkçe çeviride 39. Bölümün son sayfası eklenmemiş.

Son sayfa:

-----

Birde internette bunu buldum. İngilizce dublajlı GOH ^^

[video=youtube;6bbOdT0QQY4]http://www.youtube.com/watch?v=6bbOdT0QQY4[/video]

Şimdi bu dayının olayı yalnız dövüş turnuvası mı yoksa arkada dönen entrikalar filan var mı?Eğer olay büyüyüp ciddileşiyorsa okuyayım diyorum

Olay bence en başından beri ciddi. (Karşılaşmalar hariç) Her anında gizem söz konusu. Yargıçlar ayrı gizemli, bu bölümde özelliği açığa çıkan hakem ayrı bir gizemli, zaten "altı" desen apayrı bir gizem, ilk baştaki adayı ezme olayının gizemi zaten kendini koruyor. Daha birçok şey varda bölümler hakkında bilgi vermek istemiyorum. Bence okumalısın.

Olay bence en başından beri ciddi. (Karşılaşmalar hariç) Her anında gizem söz konusu. Yargıçlar ayrı gizemli, bu bölümde özelliği açığa çıkan hakem ayrı bir gizemli, zaten "altı" desen apayrı bir gizem, ilk baştaki adayı ezme olayının gizemi zaten kendini koruyor. Daha birçok şey varda bölümler hakkında bilgi vermek istemiyorum. Bence okumalısın.
Cevap alana kadar 10.sayıya geldim zaten:D Sevimli bir kerata ana karakter,olayın nasıl geliştiğini de göreceğiz artık:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık