Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

Bende herhafta düzenli olarak takip ederim.İlk seri çok iyiydi,Yd'de baydı resmen.Tamanen ilk serinin hatrına izliyorum bende.
bir türlü ki merkezini onaramadı saçma sapan şeyler ordan burdan ilaç alıyor ve de çok yavaş ilerliyor seri.

Son bölümde dedi ya adam seni öyle bir tedavi etcem ki öncekinden daha sağlıklı olacaksın(bunun gibi bir şey işte:D) demek ki adam ki merkezinide tedavi etcek.Tabi 1 aylık aradan sonra

Güzel seri iyi seri de o kadar şeyden tek anlam veremediğim nasıl oluyorda bütün kızlar bizim elemana aşık oluyorlar ? gerçekten nasıl başarıyorlar ??!!!1! kızları geçtim adamlar bile bir hoş oluyor çocuğu görünce :D

Cidden mükemmel bir seri dün gece okumaya başladım ve daha demin 72 bölümlük ilk seriyi bitirdim su gibi akıyor. Çizimleri ve konusu cidden çok süper OP'den sonra listeme 2.sırada okumadıysanız hemen okumalısınız.

Bende okudum bu seriyi yd haricinde. Sun ken rock ile beraber en sevdiğim serilerden. Devamını da zamanım olduğunda okumayı planlıyorum. Okumayanlar varsa tavsiye ederim gerçekten güzel bir seri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık