Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo gelebilir zaten korsanlık için denize açılmıştı içinde o heves var. Tayfada yumuklayan adam pek yok.

Katılacak biri olsaydı 2 yıl aradan önce katılırdı bence. Bizim tayfa artık korsan tayfasını geçti. Gerçek bir arkadaş grubu oldular. Başka birinin dahil olabileceğini sanmıyorum. Bu saatten sonra en fazla vivi gibi bir süreliğine eşlik ederler muhtemelen.

Barto abimizin gelmesini o kadar istiyom ki, anlayamazsınız :/ :D
Meyveyi yemiş bir Rebacca da gelirse fena olmaz, yemezse gelmesin :/
Bellamy'nin ne işi var bizim tayfada :/
Cücenin teki zaten cepte, her türlü geleceğine inanıyorum, umarım gelir.
Birde Kinemonun gelmesini istemem ama o sapık velet gelirse iyi olur:D

jinbeiyle 9 kişiyiz.hep bir balıkadam bir logia düşündüm.ulan moneti görünce ne sevinmiştim :D hem kadın hem logia diye.şimdi ise kafamda 3 kişi agır basıyor.violet-chan,bartolomeo,bellamy.

bellamy dofa onuruyla baglı ama luffyi gördü,luffy onu degiştirdi.bartonu kendi tayfası var,hani gemisiyle yanı basımızda yolculuk edebilir.ama bellamy ve violet direk gemide olabilecek tipler.üstelik hayallerle dalga gecen adamın denizlerdeki en büyük hayalin peşine takılması ironik ve güzel olur.

bartoya gelince,inanın hiç sırıtmıyor,yani surada saboyla olan konusmalarına bakın,bildigin bir hasırsapka üyesi gibi.gelgelelim e.oda onu ayırdı.yani nasıl diyeyim tayfa elemanı degilde sabo gibi,takviye ve dost olarak dövüsüyor dresrosada.o arenedan bize üye cıkmaz bence.rebecca,sabo,barto.

violet,cok cok kuvvetli bir aday,dofa ragmen sanjiyle gelmek istedi,gördükki kalbi ruhu harika,yetenegi müthiş,luffynin yanında sırıtmadı ona hakim bile oldu.sonra allahı var fena degil hatun :D üstelik düşünün naminin kolundaki pose tirtirtitriyor,luffy oraya gidelim diyor,violet orada işte su var diyor,ve bu luffynin ilgisini cekiyor,sizcede daha luffyi tutma sansları olurmu ? :ehe: violete paso et adası arattırır :D

son olarak; bu arcta jinbeinin neden katılmadıgını daha iyi anladım,jinbei veletken bile acele denk dövüşmüş,akainunun magmasını bile avuclamıs,hatta gögsü delinince ölmeyen bir adam.inanılmaz bir fiziksel gücü var.yani dofun kendisine bile kafa tutabilecek bir adam.onun varlıgı dresrosada bizim tarafı cok güclü kılardı ve anladımki e.oda bu adada sabo kartını oynamaya karar vermiş.ve kartlarıda dagıttı.

linlinde kidd ittifakı ve jinbei,kaidouda drake,teachte aokiji.bunlar hasırsapkaların dayanak alacagı gücler olucak bence.dikkat edin linlinde takviye daha cok,yani bizimkiler ilk yonkoyu indirdiginde muhtemelen bir grup olusucak,sonrası ise luffynin yükselişi gibi duruyor şimdilik.

jinbeiyle 9 kişiyiz.hep bir balıkadam bir logia düşündüm.ulan moneti görünce ne sevinmiştim :D hem kadın hem logia diye.şimdi ise kafamda 3 kişi agır basıyor.violet-chan,bartolomeo,bellamy.

bellamy dofa onuruyla baglı ama luffyi gördü,luffy onu degiştirdi.bartonu kendi tayfası var,hani gemisiyle yanı basımızda yolculuk edebilir.ama bellamy ve violet direk gemide olabilecek tipler.üstelik hayallerle dalga gecen adamın denizlerdeki en büyük hayalin peşine takılması ironik ve güzel olur.

bartoya gelince,inanın hiç sırıtmıyor,yani surada saboyla olan konusmalarına bakın,bildigin bir hasırsapka üyesi gibi.gelgelelim e.oda onu ayırdı.yani nasıl diyeyim tayfa elemanı degilde sabo gibi,takviye ve dost olarak dövüsüyor dresrosada.o arenedan bize üye cıkmaz bence.rebecca,sabo,barto.

violet,cok cok kuvvetli bir aday,dofa ragmen sanjiyle gelmek istedi,gördükki kalbi ruhu harika,yetenegi müthiş,luffynin yanında sırıtmadı ona hakim bile oldu.sonra llahı var fena degil hatun :D üstelik düşünün naminin kolundaki pose tirtirtitriyor,luffy oraya gidelim diyor,violet orada işte su var diyor,ve bu luffynin ilgisini cekiyor,sizcede daha luffyi tutma sansları olurmu ? :ehe: violete paso et adası arattırır :D

son olarak; bu arcta jinbeinin neden katılmadıgını daha iyi anladım,jinbei veletken bile acele denk dövüşmüş,akainunun magmasını bile avuclamıs,hatta gögsü delinince ölmeyen bir adam.inanılmaz bir fiziksel gücü var.yani dofun kendisine bile kafa tutabilecek bir adam.onun varlıgı dresrosada bizim tarafı cık güclü kılardı ve anladımki e.oda bu adada sabo kartını oynamaya karar vermiş.ve kartlarıda dagıttı.

linlinde kidd ittifakı ve jinbei,kaidouda drake,teachte aokiji.bunlar hasırsapkaların dayanak alacagı gücler olucak bence.dikkat edin linlinde takviye daha cok,yani bizimkiler ilk yonkoyu indirdiginde muhtemelen bir grup olusucak,sonrası ise luffynin yükselişi gibi duruyor şimdilik.
Ben Belammy i beklemiyorum KK olucak adamın tayfasında zaten Luffy , Zoro sonradan gelicek Jimbei hadi bide Sanjiyi çıkarsan kalanının dövüş gücü çok kısıtlı. Belammyde güçsüz bir adam Robin bile Belammyi yer gibime geliyor, neyse güçlü birinin katılması şart bence. Barto iyi bir tercih hem bizim korkakları güzel korur o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık