Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada benim kadar ya da benden daha saygılı kişi sayısı iki elin parmağını geçmez. Mesajlarımın hiçbirinde kesinlikle art niyet yoktur. Eğer yazılanlardan kötü niyetli bir anlam çıkaran varsa, o kişinin kendi fesatlığıdır.

bence tayfaya güçlü bir elemanın gelmesinin zamanı geldi.jinbei katılmış olsaydı bu kadar sıkıntı olmazdı belki bu arc ama sonuçta ne hallere düştüler.bundan sonraki hedefleri de yonkou olacak o yüzden oda'nın iyi bir seçim yapması gerekiyor.
tayfaya bir sürü müttefik kazandırdı ama müttefikler her macerada yanlarında olmayacağından güçlü bir seçenek belirlemeli. usopp,nami gibi güçsüz sayılabilecek ve korkak karakterler var.yonkouya girerken ölüm yaşanmaması için olması gerekenin yapılmasını isterim saçma power-uplardan ziyade.

bence tayfaya güçlü bir elemanın gelmesinin zamanı geldi.jinbei katılmış olsaydı bu kadar sıkıntı olmazdı belki bu arc ama sonuçta ne hallere düştüler.bundan sonraki hedefleri de yonkou olacak o yüzden oda'nın iyi bir seçim yapması gerekiyor.
tayfaya bir sürü müttefik kazandırdı ama müttefikler her macerada yanlarında olmayacağından güçlü bir seçenek belirlemeli. usopp,nami gibi güçsüz sayılabilecek ve korkak karakterler var.yonkouya girerken ölüm yaşanmaması için olması gerekenin yapılmasını isterim saçma power-uplardan ziyade.
Oda zaten açıklamıştı bu arc tayfada önemli değişiklikler olacak diye bakalım ne çıkacak.

Oda tayfada değişiklikler olacak mı dedi?Eee biz neden sadece tayfaya birileri katılacak diye tartışıyoruz ki o zaman?Ben Big Mom'un tayfadakileri esir aldığını düşünüyorum. Belki de bunun için böyle bir açıklama yapmıştır E.Oda.
Bilemiyorum ucu açık bir açıklama. Belki biri eklenir belki biri eksilir belki birinde ciddi bir değişiklik olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık