Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O teorinin üzerine çok fazla düşüldü, hatta @Chaos Bringer ve Orojackson'daki diğer Monetçiler(evet böyle bir hizip var) yuki yuki nin kiyu dan kyu yani 9'u temsil ettiğini düşünüyorlar, tabi bence de bayağı mantıklı. Çok daha derinlere de gidiyor teori, yukarıda 325 teorisinden kastettiğim de buydu. Orojackson'da var böyle teoriler.
Monet tarikatı :D Zorlamışlar bayağı. Oda düz almış diğerlerini diğerini de öyle alır. Kanjuro'nun meyvesi kesin

Monet tarikatı :D Zorlamışlar bayağı. Oda düz almış diğerlerini diğerini de öyle alır. Kanjuro'nun meyvesi kesin
İlla Monetçi olmak zorunda değil. Eğer Monet ölmüşse yuki yuki başkası tarafından yenebilir hatta bu şimdiki tayfa üyelerinden biri de olabilir, Nami mesela. Carrot'ın tayfaya çok yakın olmasını görünce ona yöneldi yuki yukiciler. Ama ben Carrot'ın teklifi reddedip Gaimon-Vivi ikilisine katılacağını düşünüyorum\ümit ediyorum. Hala Monetçiyiz:a:.

Caesar'ın geleceği bence çok yüksek ihtimal.Hatta Wano'daki savaşta en büyük kozlarımızdan biri olacaktır.Kaido'nun elindeki zehirli gazlarla başa çıkabilecek yegane karekter.

Ve Luffy ile Sanji-Zoro ilişkisi oluşturulursa çok hoşuma gider :D .Luffy sürekli bunun karakterine laf atar ve yaka paça birbirlerine girerler,didişirler sürekli :rolleyes:

Yabancı forumlarda çok teorisi yapılan konulardan biridir yeni tayfa üyesi. Eiichiro Oda hikaye içinde paralellikler kuran, sağlam foreshadowingler yapabilen bir mangaka.
Doğu Mavi'de tayfaya katılanlar
Zoro-Nami-Usopp-Sanji
Grand Line'da katılanlar
Chopper-Robin-Franky-Brook
2 denizde de 4 kişi katıldı, E-K-E-E düzeninde. Hatta iki denizde de 1'er kişi tayfaya katılma teklifini reddetti (Gaimon-Vivi) ve tayfa alımları bittikten sonra karşılarına Roger'ın tayfa üyeleri çıktı, Crocus ve Rayleigh. Yeni Dünya'da da 4 kişinin katılması bekleniyor ve tayfanın tamam olduğunu da son olarak diğer bir Roger tayfası üyesini gördüğümüzde anlayacağız. Scopper Gaban bekleniyor, o da gözükünce artık tayfa mühürlenecek.
Bir de goroawase teorileri var ki mesela 325 teorisi hiç uzun uzun anlatasım yok. Goroawase Japonca rakamlarla yapılan bir kelime oyunu, mesela Nissan markasını Ni(2) ve San(3) yani 23 olarak yazmak. Mugiwara no İchimi diye geçiyor tayfamız her yerde. İchi=1, Mi=3 buradan 13 sayısına ulaşılıyor. Bir ışık yaktı mı? Luffy+4+4+4=13. Böyle garip bağlantılar var yabancı teorilerde paylaşılan.
Bu +13 teorisini Youtube'da görmüştüm. Hatta şöyle bir şey de vardı. Zoro-Chopper-?, Nami-Robin-?, Usopp-Franky-? ve Sanji-Brook-?. Sırasıyla doğu mavi ve grand line da ilk katılan, ikinci katılan vs. benzerlikleri görüp yeni gelecek 4 üyeyi ona göre seçiyorlardı. Mesela Nami ve Robin kadın, yeni dünyada gelecek olan yeni 2. tayfa üyesi de kadın olacak. Usopp ve Franky bilim ve tamirat yönünden bilgililer, yeni 3. tayfa üyesi bunlara benzer biri olacak vs. diye gidiyordu teoriler.

Hatta ben de buna benzer yeni üye tahmini yapayım. Sırasıyla Jinbe, Carrot, Caesar ve 4. ?. Sonuncudan emin olamadım. Yeni bir karakter olabilir.

One Piece en az on yıl daha devam edecek. Bu kadar sürede birinin daha katılmama ihtimali çok düşük. Ama katılan kişinin aşırı güçlü olacağını sanmıyorum Jinbei bile sınırı zorluyor ve sırf bu yüzden ölebilir.
Bir logia olarak CC gelebilir. Ne de olsa Oda gücünü kıstıkça kısar. Chopperla Brookla ağlar yeri gelince şov yapar. Tam tayfaya uygun profil. Ama iğrenç bir karakter Oda nasıl kıvırır nasıl sevdirir bilemem. Franky'i sevdirdi onu da tayfa üyesi olarak sevdirir bir şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık