Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur?

Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur ?

• Luffy

Kullanılan: 27 16.1%
  • Zoro

Kullanılan: 14 8.3%
  • Usopp

Kullanılan: 29 17.3%
  • Sanji

Kullanılan: 17 10.1%
  • Nami

Kullanılan: 4 2.4%
  • Chopper

Kullanılan: 6 3.6%
  • Robin

Kullanılan: 11 6.5%
  • Franky

Kullanılan: 4 2.4%
  • Brook ( Zaten Ölü :P )

Kullanılan: 8 4.8%
  • Kimse ölmeyecek İnşallah

Kullanılan: 48 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Conis'in babası ve Pound gibi karakterleri bile öldüremeyen sOda tayfadan herhangi bir karakteri öldürmez.Bazı forumlarda Usopp'un Little Garden'da dediği yüzünden hedefine ulaşıp öleceği söylensede ben ihtimalin düşük olduğunu düşünüyorum.

tayfadan kimsenin savasta olecegini dusunmuyorum. belki final sayida luffy'nin her seyi tamamladiktan yillar sonra olumunu gorebiliriz. ama ben son sayida butun tayfayi east blue ya donmus usopp ve kaya nin dugununde gobek atarken gormek istiyorum acikcasi.

Luffy,Roger gibi hastalık sebebiyle erken ölebilir.Usopp da kahramanlık yaparak ölür hatta Usopp için Going Merry gibi sağlam acıklı bir veda çizer Oda.

Roronoa Zoro ve Monkey D. Luffy.

Bu ikili son savaşta ölecekler. Yeni bir çağa giden yolu açacaklar ve savaştan sonra WB'nin ölümü gibi dimdik bir şekilde ölecekler.

İkisinin mezarı yan yana olacak. Zoro'nun mezarının etrafında Tashigi'nin kötü adamlardan topladığı dereceli kılıçlar, Luffy'nin mezarında ise hasır şapkalar olacak.

Var bir hayalimiz. Bu seri diğer seriler gibi pembe bir mutlu son ile bitmesin be.

Ölmeyi geçtim herkesin evlendiği bir senaryo yazması daha çok korkutuyor beni. Gerçi bu ihtimal hayli zayıf. Robin brook Franky Nami luffy Zoro nasıl evlenir tasavvur edemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık