Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur?

Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur ?

• Luffy

Kullanılan: 27 16.1%
  • Zoro

Kullanılan: 14 8.3%
  • Usopp

Kullanılan: 29 17.3%
  • Sanji

Kullanılan: 17 10.1%
  • Nami

Kullanılan: 4 2.4%
  • Chopper

Kullanılan: 6 3.6%
  • Robin

Kullanılan: 11 6.5%
  • Franky

Kullanılan: 4 2.4%
  • Brook ( Zaten Ölü :P )

Kullanılan: 8 4.8%
  • Kimse ölmeyecek İnşallah

Kullanılan: 48 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Takdir-i ilahi, hepsi gidecek. Brookumsa bakakalacak giden gemilerin ardından. Asıl üzen bu.
Tersi olur çiköfte tersi. : (

1. Ölme adayı Brook-dono :ühü: Brook ölmeden ölüm yalnızlığını yaşadı. Hem de50 yıl. Ama tamamen öldüğünde yalnız olmayacak. Mutlu ölecek ve Kuffy'e ses kadranını emanet edecek.

Laboon artık Luffy'i de bekliyor. Brook'un kaydettiği ses kadranında diğer Rumbar korsanlarının olduğu kadar Brook'un da ses kaydı var. Luffy Laboon'a döndüğünde Brook dahil tüm Rumbar korsanlarının Laboon'a veda şarkısını dinletecek.

Oda istedikten sonra tayfadaki bir çok kişiyi öldürebilir. Ancak hepimiz biliyoruz ki tayfadan 1 kişi ya ölür ya ölmez.. Yine de;

2. Ölme adayı Usopp Usopp yaşadığı sürece Oda "korkak" mizahını işlemeye devam edecek. Bu yüzden Deresrosa'da God ünvanını aldığı gibi. Ölmeden önce büyük bir cesaret göstergesi yapacak ve denizlerin en cesuru olarak anılacak. Tabii bu olursa bile serinin sonlarına doğru olur. Kaya'nın varlığı ise Usopp'un ölme ihtimalini biraz düşürüyor açıkçası. Seri sonunda Usopp'un bu sefer gerçek hikayelerini Kaya'ya anlattığını görebiliriz.

3. Ölme adayı Sanji Franky'nin ölme ihtimali var. Ben Franky'i çok seviyorum. Ancak onun ölümüyle Oda yeterince dram kasamaz diye düşünüyorum. Ancak Sanji'yi öldürünce hem içi rahatlar hem de Sanji'nin sevmeyenlerin bile çoğu üzülür. Duygu seli yaşanır. Seri'nin sonlarına doğru All Blu'yu görür görmez yapılan bir dövüşte ölebilir belki.

4. Ölme Adayı Luffy Luffy çoğu yönden Roger'dan ayrılıyor ancak benzerlikleri de çok fazla. Ne zaman öleceklerine karar vermeleri de benzeyebilir. Bunun dayanağını da benden değil en önde gelen Luffy fanından alalım. :D

Bölüm yorumlarına özellikle yazmadım ama Luffy'nin nasıl öleceğini çözdüm gibi.Büyük bir sinyal yakalamış olabilirim.Bakalım.

@Alpamis @Çörekçioğlu Luffy @Raiden ve diğer Luffy fanları.

Mangaka son sayıda özellikle bir söz söyletiyor.Daha önce de söyledi sanki bu sözü ama emin değilim.

- Nerede öleceğime ben karar veririm.

Kutsallarla olan son büyük savaşta dünyaya huzur getirmek için öleceği yeri Luffy kendisi seçecek.Ancak öyle Jinbe'nin yaptığı gibi fasülyeden değil.Burada öleceğim dediysem sözümde dururum şeklinde.Artık bunu yaparken büyük bir amacı olacak çok büyük bir işe yarayacak ölmesi ama buna değecek.

Gözü yaşlı şekilde uğurlayacağız sonra.

Seversin sevmezsin kızarsın söversin o sahneden sonra bir anlamı kalmayacak herkesi tek noktada buluşturacak Luffy.
Diğerlerinin de ölmek için alt yapısını kolayca oluşturabilir Oda. Ancak ben oyumu ilk cümlelerimde ifade ettiğim nedenlerle Brook-dono 'dan yana kullanıyorum.

Sanji'nin öleceğine inanıyorum. Zaten finale yakın bir sürü kişi öleceğine inanıyorum. Eğer tayfadan biri ölecekse Sanji olur büyük ihtimalle.... Lakin Usopp'ta olabilir. Luffy'nin en kafa arkadaşı ne de olsa.

Jinbei ölürse ölmek için gelmiştir zaten o önemli değil. Yıllardır tayfayla birlikte izlediğimiz birinin ölmesi.

Luffy: Roger'ın katlandığı amansız hastalığa katlanacak mevzu.

Zoro: Adını cennette duyurması, goroseilerden biriyle beraber ölmesi.

Nami: Hayalini ilk gerçekleştirecek karakter olabilir. Raftel yolu ve haritasından sonra ölebilir.

Usopp: Denizin en cesuru olmayı Elbaf onuru ile birleştirip kazanamayacağı bir savaşa girmesi.

Sanji: Tayfadan öğrendiği insanlık ile genleri zehirlenmeye yol açabilir.

Chopper: Ren geyiğinin kısa ömrü meselesine girilir. Luffy'i amansız hastalıktan kurtardıktan sonra her şeyin ilacını yapar; sevgi ve spor.

Robin: Kayıp yy öğrenilmemesi için hükümet ciddileşir. Bu arctan sonra 3 poneli tayfada olacak.

Franky: Şuan pek bi hayali yok. Gemisi onsuz da dünyayı dolaşır.

Brook: Seride dayanıklılık maşallah ama kemikler de çatır çatır kırılıyor.

Jinbe: Her an ölebilir.

Yamato: Raftel dönüşü 5 yıl dans edip ölür.

Seride ölümler biraz daha fazla olsa keşke ama yazar yarattığı karakterlere kıyamıyor. Usopp belki ölebilir ama diğerlerine ihtimal vermiyorum. Muhtemelen son savaş bittikten sonra beraber parti yaparlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık