Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

Bence Brook

Brook: Bu 2 senede konser vermediği bir yer de kalmamıştır. Bu 2 sene içinde yapabileceği bir işti. Fazla zoeluğu da yok bence.
Luffy: Hayalini gerçekleştirmek için dövüşmesi gereken birçok korsan var. Ayrıca onları dövmekle de iş bitmiyor. Bide gidip raftel'i bulması lazım. Çok uğraştırmalı bir iş.
Zoro: Zoro'nun hayali de zor. Mihawk'la karşılaştı, yenseydi biterdi demek. Karakterler arasındaki güç olayını hiç düşünmemek oluyor. Zoro herşeyini verdi ama birşey yapamadı. Yani çok fazla çalışması gereken iş. Bu iş için sadece mihawk'ı yenmesinin yeteceğini sanmıyorum. Başka kılıç ustalarını da yenmesi gerek. Yani çok çalışması gerek.
Usopp:Bu hayalinin gerçekleşmesi için, Kendi köyündeki herkesi, bu bizim Usopp. Korsan olmuş falan demesi lazım. Sokeking maskesinin olmadığı bir aranıyor posteri Usopp'un işini görür.
Sanji: Bilinmeyeni aramanın olduğu bir iş. Öyle birşey varsa bile neresi olduğu hakkında kimsenin bir fikri yok. Sanjinin ki biraz şanş işi.
Nami: Bunun da işi çok zor. Tayfayla birlikte grand line' ye girdiler. 7 yoldan anca 1 tanesinden gidebildiler. Geriye kalan yolların haritasını çizemedi. Bundan başka, sadece doğu mavi de bir kısım harita çizdi. Çizmeye başlamadığı 3 deniz daha var. Bayağı bir seyahat etmesi gerek.
Chopper:Çok kitap okuması ve çok bitki görmesi gerek. Ayrıyetten usta doktorlardan da bilgi alışverişi yapması lazım. Yani işi çok
Robin: Robinin hayali'nin bir kısmı raftel de. Gitmediği yollarda da görmediği kitabeler vardır. Onun da çok dolaşması lazım.
Franky: Gemisini yaptı, dünyayı dolaşmaya başladı. Ama çok fazla daha yolu var.

Brook'un hayalinin gerçekleşmesi için Luffy'nin KK olması lazım bu yüzden Brook ve diğer tayfa üyelerinin hayali ile birlikte hiç birinin hayali basit değil. Luffy de bu yüzden en güçlüsü olmak zorunda çünkü Luffy giderse hepsi gider buradan yola çıkarak Luffy'nın işi zor diyebiliriz ama diğerlerinin hayali basit değil çünkü hepsi aynı zorluklarla baş etmek zorunda ve hepsi kendi güç sınırlarının yettiği zorluklarla karşılaşacaklar. Brook'un hayali kulağa basit geliyor sadece :D

Böyle bakınca Brook gibi.Usopp ile ilgili teorini merak ettim :)
tayfa oraya gittiğinde(one piece'i bulduklarında) herkesin hayali gerçekleşmiş olacak sadece usopp'un hayali gerçekleşmemiş olacak herkes usopp'u teselli etmeye çalışırken usopp'un yaptığı bir kahramanlığı hatırlayacak ve anlayacaklar ki usopp'un hayali de gerçekleşmiş

Luffy'nin hayaline oy verilmiş, Zoro fanlar hala devrede.

Sanji ile Brook arasında kaldım Brook'a verdim.

Edit:

Zoro ve Franky'nin hayallerinin ortak bir yanı yok ki bir onları yazmışsın. Tayfaya katkısı olmayacak bir Brook'un hayali var.

iki kişi zoro ve franky demişte ona itafen yazdım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık