Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

En basit Usopp'un ki hatta gerçekleştirmiş bile olabilir :D
2 yılda ne oldu bilmiyoruz !

Not: Brook'un hayali o kadar değil siz yanlış anlamışsınız Brook'un hayali Grandline'da 1 tur atmak aslında yoksa Laboon'u 10 kez görürdü bu adam :D

Escape

Bence Usopp :) Denizin Cesur Savaşçısı olmak istiyor. Çok geniş bir kavram yani kimi yencek bir yerimi bulcak nasıl olcak ? Biraz daha açsalardı daha mantıklı olabilirdi.

Edit: Bu arada Zoro'nun hayali basit gözükebilir. "Dünyanın En İyi Kılıç Ustası Olmak" sadece buna bakınca basit olabilir fakat hayalinin ortasında kocaman bir "Şahin Göz" var :) Zoro diyen arkadaşlar sanki biraz Mhawk'ı küçümsüyorlar gibime geldi :D

MaqIc

lufy hayalı en zor olanı ankete koymak bıle olmamış
zoro nun hayalı ıse luffy kadar zor bırı korsanlar kralı olmak ıstıyor dıgerı en ıyı kılıc ustası olmak
sanjı ıse hıc kımsenın gormedıgı belkıde olmayan bır seyı gormek ıstıyor
brook ıse Laboonu gormek ıstıyr bunun ıcın neler yaptıgını bılıyoruz
ama bana gore en basıt hayal namının dunya harıtasını cızsen ne olur cızmesen ne olur o yzden namı dıyorum

lufy hayalı en zor olanı ankete koymak bıle olmamış
zoro nun hayalı ıse luffy kadar zor bırı korsanlar kralı olmak ıstıyor dıgerı en ıyı kılıc ustası olmak
sanjı ıse hıc kımsenın gormedıgı belkıde olmayan bır seyı gormek ıstıyor
brook ıse Laboonu gormek ıstıyr bunun ıcın neler yaptıgını bılıyoruz
ama bana gore en basıt hayal namının dunya harıtasını cızsen ne olur cızmesen ne olur o yzden namı dıyorum
Tabi canım dünya haritası çizmekte ne var evde oturur yaparsın hazırı var zaten kırtasiyede:D

Ya arkadaşlar Nasıl Brook ya tayfadaki en zoru o Brook'un amacı Labonu görmek olsa 2 yılda görürdü zaten canım cicim arkadaşlarım Brook'un amacı GrandLine'da tur atmaktır ki bunuda yapan yonkou oluyor Kral oluyor zaten :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık