Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

En sonunda herkes ölecek ve Kirito ile Beyaz giysili kız hayatta kalacak sanırım.
Bu ne arkadaş ölen ölene..
Bir de 12 bölüm nedir yahu..
Haha 300 bölüm falan sürer diyordum ben..

12 bölüm değildir openingdeki insanların yarısını tanımıyoruz daha 1/3'üne mi geldik animenin :D

Umarım ben yanılıyorumdur ama, aynı şekilde ben de ann'nin yanıldığını hiç görmedim :D Umarım 25 bölüm olur da doya doya izleriz...
Benim sitem senin siteni döver. :mincika:

Malesef seri 12 bölüm olacak umduğunuzdan daha kısa ve inş. sonu güzel biterse de damakta kalan güzel bir tadla final yapacak...

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13858
Verdiğin linkte 12 bölüm olacak demiyor ki 12 bölüm ismini biliyoruz diyor.

WoLFy

tahminimce 12bölümlüktür daha 4.bölümde kirito 78 lvl olmuş.Zaten maximum level kaçki?Birde ben kirito'nun öncü birliklerden olmadıgını sanıyordum ayrılmammısmıydı o.Anime çok hızlı ilerliyor bizraz daha yavaş gitse mükemmel olcak ama...

tahminimce 12bölümlüktür daha 4.bölümde kirito 78 lvl olmuş.Zaten maximum level kaçki?Birde ben kirito'nun öncü birliklerden olmadıgını sanıyordum ayrılmammısmıydı o.Anime çok hızlı ilerliyor bizraz daha yavaş gitse mükemmel olcak ama...
Serverin ileri gelenleri vardır en yüksek levelli olanlar kirito ise onlardan biri ama solo bu yüzden hepsinden daha çok biliniyor. Adamlar clanla partyle oralarda kirito evladımız tek tabanca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık