Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

[İKAZ]Anime tartışma alanı. Spoiler içerebilir.[/İKAZ]

Sword Art Online adlı yeni bir oyun açılmıştır ve ilk günde yaklaşık 10.000 kadar üye oyuna başlamıştır.Ama bilmedikleri birşey ise oyun menüsünde çıkış seçeneği yoktur. Oyundan çıkış tuşu yoktur ve çıkmak imkansızdır.Oyunda ölmek gerçek hayatta ölmek demektir.Oyundan zorla çıkmak beyne gönderilen bir sinyallede yine oyuncunun ölmesi anlamına gelmektedir. Oyundan çıkmanın tek yolu oyunu temizlemek yani bitirmektir. Anime Kirito isimli ana kahramanın bu oyunu bitirip çıkma çabasını anlatıyor.
-alıntıdır-

Kesinlikle mmorpg sevenlerin-ilgilenenlerin izlemesi gereken bir anime.
Bana göre şimdilik tek kötü tarafı çok hızlı işlemeleri.

thosy

Bana biraz Tower of God'dan esinlenmiş gibi geldi. İlk üç bölümü güzeldi, iyi bir seri olacak gibi duruyor.

[İKAZ]Anime tartışma alanı. Spoiler içerebilir.[/İKAZ]

Sword Art Online adlı yeni bir oyun açılmıştır ve ilk günde yaklaşık 10.000 kadar üye oyuna başlamıştır.Ama bilmedikleri birşey ise oyun menüsünde çıkış seçeneği yoktur. Oyundan çıkış tuşu yoktur ve çıkmak imkansızdır.Oyunda ölmek gerçek hayatta ölmek demektir.Oyundan zorla çıkmak beyne gönderilen bir sinyallede yine oyuncunun ölmesi anlamına gelmektedir. Oyundan çıkmanın tek yolu oyunu temizlemek yani bitirmektir. Anime Kirito isimli ana kahramanın bu oyunu bitirip çıkma çabasını anlatıyor.
-alıntıdır-

Kesinlikle mmorpg sevenlerin-ilgilenenlerin izlemesi gereken bir anime.
Bana göre şimdilik tek kötü tarafı çok hızlı işlemeleri.
Çok hızlı işlemesı derken:D70. kattan sonra asıl heyecan başlıyor.

Bence 12 bölüm tam ayarında olur.
Yine de böyle güzel serilerin daha uzun olmasını istiyor insan hem akılda daha da kalıcı oluyor hem de hikayenin daha yavaş işlenmesi serideki karakterlerin tam yerine oturmasını sağlıyor. Bu güne kadar 12 bölümden oluşan animeler içerisinde izlediklerimin neredeyse hepsinin en eğlenceli yerinde bittiğini söylesem yanlış olmaz. Böyle 12 bölümlük seriler tam da en heycanlı yerinde ve tam da hikayenin rayına oturduğu yerde bitmesi insanı birazcık da olsa sinirlendiriyor. Ama ne güzelliği var ilk bölümdeki güzelliğiyle bitiyor o yandan da bir avantajı var.

thosy

Hayır çıktıkları katlardaki bossları kesiyorlar. Gösterilen zamanlara dikkat edersen(ki ben dikkat etmedim aslında) yıl bile atlandı oyunda sanırım.

12 bölüm bana da az geldi ama güzel bittiği sürece kaç bölüm olduğu pek önemli değil benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık