Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak adam seri sonu Zirve isimlerden olamayacak mı yani? Bu adam aynı zamanda güçle kafayı bozmuş biri. Law ve Kid ayrıldıysa, Zoro seride ki misyonuyla çoktan ayrı yere koyuldu zaten. Adam muhtemelen 3 kılıcı kara kılıç yapacak. Law daha düne kadar ezikleniyordu ne oldu şimdi? Kid desen ne yapmış? Kimi yenmiş? Sanji ile Zoro neden beraber anılıyor onuda anlamış değilim. Sanji de bir Amiral eder ama Zoro’nun yeri Zirve isimlerden olmaktır.
Zoro kimi yendi diye soracaktım ama vazgeçtim :D

Law'ın nesi Zoro'dan iyi diye sorsam ya da serideki güç unsurlarını kalem kalem değerlendirsek de karakterleri karşılaştırsak kimin tarafı daha ağır basar diye sorsam somut argümanla cevap verecek kimseyi bulamam ama nerde görsem Law>Zoro :fool:Aferin :alkis:
Somut örnek olarak manga panellerini kabul etmediğin için bu tartışma aşırı anlamsızlaşıyor reyisklxzlkjsldajf

Bana Göre şuanki sırlama şudur ;
1. Marshall D. Teach
2. Money D. Luffy
3. Eustass Kid
4. Trafalgar D. Water Law
5. Roronoa Zoro
6. Urouge
7. X Drake
8. Hawkins
9. Scrathmen Apoo
10. Killer
11. Capone Bege
12. Jewelry Bonney

Son düzenleme:
Zoro en güçlü kılıç ustası mı olacak yoksa serideki en güçlü kişi mi? Ben Mihawk'ı hedefliyor zannediyordum. Bu adamın hedefleri her ark değişiyor mu ne...:oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık