Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Yalnız Bege'nin tank modunu da herkes aşamaz gibi he.
Bana göre Bege baya aşağı görülüyor. Yanlış hatırlamıyor isem %100 BMyi tanklamis biri. Surda kaç kişi alabilir cidden merak konusu Big Fatheri :bilmem:
Bu Apoo'nun kafayı Killer alacak...
Ben adamı hiç sevmiyorum ama Kizaruya yaptığı saldırı logia olmayan birine yaparsa nolur merak ediyorum. Ben onu listeye bile almamisim.

Killerdan güçlüdür bana göre

Bana göre Bege baya aşağı görülüyor. Yanlış hatırlamıyor isem %100 BMyi tanklamis biri. Surda kaç kişi alabilir cidden merak konusu Big Fatheri :bilmem:

Ben adamı hiç sevmiyorum ama Kizaruya yaptığı saldırı logia olmayan birine yaparsa nolur merak ediyorum. Ben onu listeye bile almamisim.

Killerdan güçlüdür bana göre
Bu tip meyve yeteneklerini gizliyorlar başta yoksa o saldırı ya görünen yada hissedilen tarz da bir saldiridir. O yüzden pek fazla bir şey beklemiyorum ondan kendinde bir Killer bunu biçer bana göre.

Supernovalar iyi ya da kötü anlamda şaşırtmaya çok müsaitler. Kesin konuşmayı sevmiyorum o yüzden. Ancak Bege'nin performansı çok iyiydi savunma açısından.

@traokun
Yürek-san:utan:

Tanııııııı
Law'u ilk 5e koymam
Reyiz diğerleri daha iyi geliyor valla :D
Dostuuuuu...
Düşmanıııııı...
Koyundaki yılanıııı...
TANI!:mincika:

Çok büyük hayalkırıklığı yaşattın bana @İnari . Ben seni böyle bilmezdim. :üzgünüm:

Sen de bir Rosinante severdin. Yerin ayrıydı, halbuki. :agla:

Bize has Zoro'cular yeter. :mincika:

Bu arada öyle dedim ama Law sağlam bir güç sergilerse bu değişebilir.
Değişmesin. :hıh:
Bu saatten sonra değişmesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık