Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Stronger vs. Sengoku'nun Keçisi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    129
Olay ortada neyi açıklıyorsun? :D

Haki muhabbeti varsa bu konuda Dof'un ki yetmemiş iste. Law bunu postaliyorsa başka yere iş bitmiştir. Luffy olayını örnek vermişsin l, bunu önceden planlanmış adamlar kullanırız diye. Yani Luffy bekliyor bunu zaten yapalım diye. Bir de Dof'un haline bak, bir Stronger olamamış... :D
Sen yazdığımı bile okumuyorsun la xD
Birisi isterse Law o kişiyi ışınlayabilir değil mi ?
Bu Kaido bile olsa.
İstemesi de şu anlama geliyor,bak ben kendimi HAKİMLE korumuyorum beni ışınlayabilirsin.

Doffy'de ani saldırı alıyor hakisiyle korumuyordu belkide kendini.

1v1 dövüş olsa Dof temkinli olur ışınlatmaz kendini.

Lütfen tane tane oku net cevaplar var.

Luffy'nin cisimsiz saldırıları sektirdiğine inanıyorsun da buna mı inanmıyorsun?
Olum Luffy uyanış yapıyor, cisimsiz saldırı ne? Adam bildiğin saldırı yapıyor ve fiziksel bir alanı yok ediyor yaptığı saldırı öncesinde. Luffy ise uyanış ile saldırıyı engelliyor. O meyveyle de yapsın...

Senin dediğin şey "Haki basmıştır" peki nerede? Efektini bile göster desem gösteremezsin. :S

Nasreddin Hoca'dan beter oldun.

Sen yazdığımı bile okumuyorsun la xD
Birisi isterse Law o kişiyi ışınlayabilir değil mi ?
Bu Kaido bile olsa.
İstemesi de şu anlama geliyor,bak ben kendimi HAKİMLE korumuyorum beni ışınlayabilirsin.

Doffy'de ani saldırı alıyor hakisiyle korumuyordu belkide kendini.

1v1 dövüş olsa Dof temkinli olur ışınlatmaz kendini.

Lütfen tane tane oku net cevaplar var.
Yazdığını okuyorum merak etme ama arada fark var sen bunu anlamak istemiyorsun. Birinde kişinin haberi var yani plan kurulmuş ve istedikleri gibi yapıyorlar. Diğerinde ise böyle bir şey yok adam alıp başka bir yere bırakıyor Dof'u...

Tabi ki Luffy orada ışınlanmak istiyor ve bu şekilde oluyor durum. Dof da böyle bir şey var mı? Aksine adam ne durumda kendini buluyor bir bak. Bir de o sahneler öncesi Dof Law'in yanından Sanji'nin olduğu yere yöneliyor.

Yani Dof o saldırı öncesi bile Sanji'ye karşı savunma yapıyor. Sen sonra hiç haki kullanmadığını ima edeceksin neredeyse hem de saldırı yapıyorken. Neyse bir şey demiyorum daha Dof başka bir yere ışınlanmış mı? Işınlanmış. Yani 1v1 olsa ışınlanmaz demek sana kalıyor ortada başka yere gönderildiği sahne var.

Dün şu konuyu aradım bulamadım... Hortlatan kimse sağolsun. öncelikle yıllar önce stronger demişim... Aşırı ileri görüşlü biri olduğum bu bölüm kanıtlandı.

Stronger uçar taş atar tükürür falan her türlü sopalar artık. Keçinin şansı kalmadı. Meyvesi uyanıp Pika isimli bir tanrıya bile dönüşebilir. Keçi akşama pirzola olup, Teach'i bi güzel doyurur.

Olum Luffy uyanış yapıyor, cisimsiz saldırı ne? Adam bildiğin saldırı yapıyor ve fiziksel bir alanı yok ediyor yaptığı saldırı öncesinde. Luffy ise uyanış ile saldırıyı engelliyor. O meyveyle de yapsın...

Senin dediğin şey "Haki basmıştır" peki nerede? Efektini bile göster desem gösteremezsin. :S

Nasreddin Hoca'dan beter oldun.

Yazdığını okuyorum merak etme ama arada fark var sen bunu anlamak istemiyorsun. Birinde kişinin haberi var yani plan kurulmuş ve istedikleri gibi yapıyorlar. Diğerinde ise böyle bir şey yok adam alıp başka bir yere bırakıyor Dof'u...

Tabi ki Luffy orada ışınlanmak istiyor ve bu şekilde oluyor durum. Dof da böyle bir şey var mı? Aksine adam ne durumda kendini buluyor bir bak. Bir de o sahneler öncesi Dof Law'in yanından Sanji'nin olduğu yere yöneliyor.

Yani Dof o saldırı öncesi bile Sanji'ye karşı savunma yapıyor. Sen sonra hiç haki kullanmadığını ima edeceksin neredeyse hem de saldırı yapıyorken. Neyse bir şey demiyorum daha Dof başka bir yere ışınlanmış mı? Işınlanmış. Yani 1v1 olsa ışınlanmaz demek sana kalıyor ortada başka yere gönderildiği sahne var.
Yahu diyorumki Law'ın Luffy'i ışınlama mantığına bak anlaştılarda,anlaştılar diye Luffy'nin hakisi mi zayıfladı ?
Law'ı tehdit görmediği için kendini saldı.
Doffy'deki durum tabikii aynı adam Sanjiyle ilgileniyor,Law bir anda gelmiş,hazırlıksız yakalandı,normal.
Varsayım diyorsun da Law vs Doffy"e bak o zaman.

Yahu diyorumki Law'ın Luffy'i ışınlama mantığına bak anlaştılarda,anlaştılar diye Luffy'nin hakisi mi zayıfladı ?
Law'ı tehdit görmediği için kendini saldı.
Doffy'deki durum tabikii aynı adam Sanjiyle ilgileniyor,Law bir anda gelmiş,hazırlıksız yakalandı,normal.
Varsayım diyorsun da Law vs Doffy"e bak o zaman.
Luffy'nin isteği var, ona göre kendini hazırlar hala hakisi mi zayıfladı diyorsun...

Dof dövüş içinde o durumda ki biliyor Law'in da gelebileceğini çünkü onu bırakıp Sanji'ye geliyor. Neyse sen yorumla istediğin gibi...

Luffy'nin isteği var, ona göre kendini hazırlar hala hakisi mi zayıfladı diyorsun...

Dof dövüş içinde o durumda ki biliyor Law'in da gelebileceğini çünkü onu bırakıp Sanji'ye geliyor. Neyse sen yorumla istediğin gibi...
Işte bilemeyebilir,gözlemi zayıf kalmıştır.
Doffy bir de orada dövüşüyor enerji ve haki harcıyor.Law gafil avladı.
Tam odaklı Doffy'i ışınlayamazdı.

Senin dediklerin kafama yatmadı,mantıklı olan bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık